Hrvatska – na kraju ili na početku puta?

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvatska – na kraju ili na početku puta?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

EU – na kraju ili početku puta ?

Do 1.srpnja 2013. ?

Referendum Grčka ?

Referendum Velika Britanija ?

Guske , neidite u maglu !

.

Bravo Pero!
Ali nažalost guske su uvijek guske, čak i kada su 90 godina starije!

Ako mislite da ćemo sami moći vratiti 42 milijarde eura bez pomoći EU, da ćemo zaposliti u narednih deset 300000 stanovnika, osigurati dostojno liječenje u bolnicama, osigurati konkurentnost domaćih tvrtki u odnosu na iste u svijetu, osigurati dostojnu starost umirovljenicima, uvesti vodovod i kanalizaciju u svaki hrvatski dom, onda sam i ja sa vama.


Ako mislite da ćemo sami moći vratiti 42 milijarde eura bez pomoći EU, da ćemo zaposliti u narednih deset 300000 stanovnika, osigurati dostojno liječenje u bolnicama, osigurati konkurentnost domaćih tvrtki u odnosu na iste u svijetu, osigurati dostojnu starost umirovljenicima, uvesti vodovod i kanalizaciju u svaki hrvatski dom, onda sam i ja sa vama.

Svaka čast!!


Ako mislite da ćemo sami moći vratiti 42 milijarde eura bez pomoći EU, da ćemo zaposliti u narednih deset 300000 stanovnika, osigurati dostojno liječenje u bolnicama, osigurati konkurentnost domaćih tvrtki u odnosu na iste u svijetu, osigurati dostojnu starost umirovljenicima, uvesti vodovod i kanalizaciju u svaki hrvatski dom, onda sam i ja sa vama.

kolega, ne znam koliko ste putovali po tzv novim clanicama europske unije, ja sam bio u vise navrata u Poljskoj, znate li da su tamo zatvarane bolnice pored vecih gradova , recimo 30-ak kilometara udaljene radi stednje.?
nema mjesta u bolnicama , ako zena ide radjati brine se dali ce imati doktora ili samo medicinsku sestru jer stede na doktorima….
jeste se vozili Poljskim zeljeznicama ? ;( uzas , strasno … mozete putovati recimo na udaljenosti od Zagreba do Splita vlakom koji kod nas ide iz Zagreba za Zabok ;( mozete stajati tih 400 km
koliko kilometara autoceste imaju Poljaci? jako malo …stednja , nema se za investicije a koliko su dugo u eu ?
place su manje nego kod nas , pricam o prosjecnim placama..a cijene su tu negdje istina manje ali kada bi se preracunalo u postocima imaju manje…
cijene plina ? nema drzavnih subvencija kao kod nas …stede na grijanju…placa se puna cijena.
voda? takodjer tako ….struja? isto tako..

a kako im je bilo prije recimo desetak godina? kazu poznati puno bolje ….sa prosjecnom placom su si mogli priustiti puno vise ..

kazu da Poljska jedina nije imala krizu u eu…..papirnato istina …ali ono kaj narod osjeca to je vec druga prica…
kaze se za statistiku da se moze citati kako kome odgovara i prikazati na vise nacina..:) 🙁

prije desetak godina ja sam bio prvi da udjemo u eu, ali na svoju srecu igrom prilika sam proputovao dosta po europi zadnjih desetak godina i nazalost ili na srecu se totalno preokrenulo moje misljenje o istoj…

slicna stvar vam je i u Bugarskoj,Rumunjskoj , Slovackoj… Ceska je nesto drugo i malo ljepsa prica
kao i u zivotu niti jedan "bogatas" vam nece nista dati besplatno , sve se vraca sve se placa 🙂
lp

Savez sa britancima, francuzima i nizozemcima?
Pa te je deset puta gore od bivše države!
Pokraj zgrade HRT-a uz slavonsku aveniju kampiraju branitelji i zanimljivo je čitat njihove ispisane parole.
To je tako kad kratkovidni i neobrazovani vode državu a isti takve će doći na vlast.

New Report

Close