Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvatska među deset zemalja s najvišim poreznim davanjima na benzin - 61% cijene goriva
Pretraživanje
Dionička društva
U Hrvatskoj je postotak raznih poreznih davanja u cijeni goriva za 23% viši od svjetskog prosjeka, čime su hrvatske tvrtke stavljene u mnogo nepovoljniji položaj jer se potencijalno usporava gospodarski rast, zaključak je nove studije UHY-a, međunarodne računovodstvene i konzultantske mreže.
bugs 20.5.2008.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

e da je to samo u gorivu, a gdje su plaće, razni nakupljeni nameti na firme, gdje ni vrag ne zna šta sve treba platiti i zašto…. bahh

purCo 9.2.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
50%

nije to strašno, tek kada dođemo na 99,99% onda će narod skužiti da što se više vozamo, budemo više izvozani

is123456 5.10.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

iskreno malo sam tužan jer nismo prvi

mi smo ipak zemlja slučaj

itoldyouso 18.6.2018.
Korisnik s iskustvom
Srednji krug prijatelja
-

kakve veze ima cijena benzina sa konkurentnoscu tvrtke? ionako ne placaju pdv.. benzin je skuplji svuda u zapadnoj Europi kojoj tezimo.. mi bi davanja i cijene kao Bugarska, a place kao Njemacka?
ovako jeftin benzin pogoduje mnogim neodrzivim poslovnim modelima.

osim toga, potrosnja nafte je direktan minus u vanjskotrgovinskoj bilanci.. pa kad vec imamo minus neka i drzava uzme dio, to vam je kao zastitna carina.. cak i Ameri najavljuju dizanje poreza na benzin…

nekome jako smeta nas tvrdoglavi suficit.

even better than the real thing

itoldyouso 18.6.2018.
Korisnik s iskustvom
Srednji krug prijatelja
-

https://www.adac.de/der-adac/verein/aktuelles/benzinpreise-ausland/ [adac.de]

vise vjerujem ovima

itoldyouso 18.6.2018.
Korisnik s iskustvom
Srednji krug prijatelja
-

laganje omisijom se to zove.

itoldyouso 18.6.2018.
Korisnik s iskustvom
Srednji krug prijatelja
100%

fascinantno, jos ti daju tablicu gdje je benzin skoro svuda skuplji, a tupe nesto drugo?

Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Nije problem cijena goriva nego redistribucija prikupljenih sredstava…….u ništa!

Velika većina deklariranih desničara u Hrvatskoj samo su ljevičari koji vjeruju u Boga.

itoldyouso 18.6.2018.
Korisnik s iskustvom
Srednji krug prijatelja
-

neka otplate obveznicu cisto za pokaz onda. slabo je ovo razduzivanje bez da su smanjili dug

Zadnja izmjena: itoldyouso (10.10.2018. 14:38)

purCo 9.2.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

Kirin

Nije problem cijena goriva nego redistribucija prikupljenih sredstava…….u ništa!

kako u ništa , u HŽ godinama dijele bogate otpremnine radnicima pred ionako dolazeću mirovinu , cca 200-250tk dvije-tri godine do mirovine, njima ide mislim 0,60kn/l Zadnja izmjena: purCo (10.10.2018. 15:22)
bugs 20.5.2008.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

is123456

iskreno malo sam tužan jer nismo prvi

Ako bi u varijablu unjeli sva ta davanja u odnosu na prosječne prihode… mislim da bi bili uvjerljivo prvi :(