“Hrvatska država ima najlošije uvjete za ulaganje u turizam na cijelom Mediteranu”

Naslovnica Forum Komentari članaka “Hrvatska država ima najlošije uvjete za ulaganje u turizam na cijelom Mediteranu”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

kaže čovjek koji se zadužuje da bi isplatio dividendu

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Dok se Tomas Cook brinuo kako će proteći “organizirano putovanje, njih 500 tinjak-putovanje željeznicom od Loughbourga do Leichestera na skupštinu antialkoholičarskog društva, „ dotle naš velemudrac,napada upravo politiku vlade koja „nije prepoznala Organizirani turizam nego isti ograničava,..“ najvišom stopom PDV-a na turizam, neriješenim pitanjem turističkog zemljišta, novim opterećenjima koja proizlaze iz poreza na nekretnine i općenito vrlo čestim i naglim promjenama pravila igre“.
Prema njihovoj web stranici Organizirani turizam je poslovanje koja posluje na paradigmama: zajedničkih investicija sa Mirovinskim fondovima i Stabilnom dugu!!
Rekli bi, siječe granu na kojoj sijedi!!!!

kako je ono išla pretvorba i privatizacija turističkih preduzeća? meni se čini da je to bilo jako dobro organizirano?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

I netreba nam
I ovako se otvara previse hotela
A mi skolujemo ljude za druge stvari
Prosijecni konobar cistacica recepcionerka nece nikad imati 10000 kn place u Hr kao inzinjer ili programer

Prvo su nasi banditi i veleizdajnici poklonili rivijeru austrijancima,a sad im daju subvencionirane kredite preko hbora da mogu nastaviti kupovati nase turisticke kapacitete. Cujem da im je kamata 2% i da imaju pocek,tek ce biti afera hbor kad izadju ti podaci,ovo sa maricem i agrokorom je nista. Bravo tupi hrvatici,prodajte austrijancime svoje more za koje ste ginuli i onda slavite oluju.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

koncesijom smo pkazali koliko stitimo svoje. sto jos ocete? pravo prve bracne noci?

Slazem se sa Pikacu, zasto bi neko uopce isao vise u skolu za kuhara, konobara, recepcionera i ostala turisticka zanimanja kada je to obicna fizikalija, radis vikendima, na blagdane, smrdis po kuhinji, sližiš bogatije od sebe jer imaju vise papira od tebe, zahvalan si na 1 slobodnom danu i satnica za poginit, ako nisi rodjen na moru, moras napustat dom svake godine, pola godine….
Da bi pomogli rastu Hrvatskog BDPa?
Ima 100 drugih cjenjenijih zanimanja gdje ako si dobar mozes iz fotelje imat para ko blata.
Samo usmjeriti djecu od starta na zanimanja koja ce uskoro biti trazena, turisticka vec sada imaju roboti koji mogu zamjeniti kuhara i konobara, recepciju, vodiča…


Slazem se sa Pikacu, zasto bi neko uopce isao vise u skolu za kuhara, konobara, recepcionera i ostala turisticka zanimanja kada je to obicna fizikalija, radis vikendima, na blagdane, smrdis po kuhinji, sližiš bogatije od sebe jer imaju vise papira od tebe, zahvalan si na 1 slobodnom danu i satnica za poginit, ako nisi rodjen na moru, moras napustat dom svake godine, pola godine….
Da bi pomogli rastu Hrvatskog BDPa?
Ima 100 drugih cjenjenijih zanimanja gdje ako si dobar mozes iz fotelje imat para ko blata.
Samo usmjeriti djecu od starta na zanimanja koja ce uskoro biti trazena, turisticka vec sada imaju roboti koji mogu zamjeniti kuhara i konobara, recepciju, vodiča…

A koja su to cijenjena zanimanja kojima možeš iz fotelje “imat para ko blata”?

Na moraš navesti svih 100, barem 10?

Naglo jačanje jednog sektora povećava njegovu potražnju za radnom snagom što utječe na njezino pomicanje iz svih ostalih sektora u sektor koji naglo jača. Taj proces odvlačenja radne snage naziva se direktna deindustrijalizacija. Ukoliko se dobar dio naglih deviznih prihoda troši unutar zemlje dolazi do porasta cijena u uslužnom sektoru s obzirom da on nije u stanju naglo povećati svoje kapacitete. Sa rastom cijena usluga rastu i nadnice, a time i cijena rada u industriji. Tečaj nacionalne valute jača zbog deviznog priljeva dodatno pogoršavajući situaciju za izvoznike u ostalim sektorima ekonomije.

kako bi spriječili porast tečaja kune moramo vratiti eurske dugove i početi koristiti kunu..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


kako bi spriječili porast tečaja kune moramo vratiti eurske dugove i početi koristiti kunu..

***imam bolji prijedlog kojim garant suzbijamo bilokakav porast tečaja valute, uvedimo natrag dinar i u roku 6 mjeseci ćemo imati pad tečaja od barem 6000% ko u stara vremena

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

za to je dobar i bitcoin

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

***kolega super24, pisanje pod utjecajem psihodelika unosi zabunu u vaš smisao postova… jel se vi to žalite što kuna ne raste dovoljno brzo ko bitcoin? u gornjem postu ste se žalili što kuna raste pa sam vam predložio dinar koji nikad, ali nikad nije porastao jedan jedini promil, prosjeci pada su mu znali biti i preko 1000% mjesečno…moj deda se sa sprdnjom još i danas sjeća kak je imal 17 i pol milijardi plaću da je za to mogel kupiti 5 kil kave u Spielfildu ali da nije imal 3000 maraka za depozit preko grane

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

kolega ja sam vam samo ponudio zaključak vrhunske monetarno-ekonomske analize izvršene od strane mene (koji sam i predvidio rast kune pred koju godinu). A na ovaj pokušaj provokacije sam odredio globu od 100 000 kuna za forumsku zajednicu u roku od tri godine, a i drastičnu korekciju u cijeni bitcoina.. 😉

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close