Hrvati te 2015. ipak nisu krenuli u svemir, ali su obuzdali ‘švicarce’

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvati te 2015. ipak nisu krenuli u svemir, ali su obuzdali ‘švicarce’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

To je slično Elon Musk i Jeff Bezos pokušaju da se bave interesom u svemiru.
Ali ipak se tu vidi prednost u ideji jer interesi su prizemniji i tradicionalniji.
A kako tu nači jedan odmjerern i primjeren kompromis, to je pitanje.
Ekonomija sa politikom nemože postiči tu snagu da se odlijepi od zemlje i krene na mars i dalje.
Po svijetu svi marširaju a slabo marsiraju.
Sad ja tu uvodim neke nove elemente u civilizaciju:
BOG, providencija i prokonomija uz postoječu politiku i ekonomiju.
E sad imamo svih pet karata a četiri zoga. I igra može da počme.
I sad kad sam ja raspustio sve nacionalne države po svijetu onda rade municipiji.
………………
Znači, recimo, Slavonski Brod, Cochabamba, Carabobo, Udbina, Split i ostali bi bili vezeni na bazu podataka univerzijanskog objedinjavajučeg centra na nekom web sajtu ili slično.
Zasad sam ja jedini protagonist BOGa, providencije i prokonomije a politiku sam razdvojio od ekonomije pa poreza ni koncesija više nema.
Inače moja aktivnost je najviše na Quora kao Brendon Flanegam.
Normalno i logično da su interesi jači od ideje jer evoluciji valja preživjeti a BOGa za to briga nije pa može svoje ideje da razvije.

BOG je neko koga mi smatramo najdobrijim i on se sam uvodi u civilizaciju.
Providencija je kao dodatak politici da ju upotpuni u nekom određenom društvu.
Prokonomija je kad BOG sa svojim smatranim zilijonom financira i pomaže ekonomiju i ostalo.

Zato sam ja predložio NASA da se prikači na moje neograničeno fundiranje.
Ali oni ovako moraju čekati izbore POTUS da bi dobili koji dolar više iz vojnog buđeta.
Ja ipak razoružavam sve vojske po svijetu i svemiru mojom univerzijanskom razoružavajučom vojskom češljugara (UGDA).
I niko se ne opire.
Interesantno.
…………….
Ostaje mi samo problem kako financirati i skrojiti uniforme za grdeline.
Zato sam počeo prodavati budučnosti špinata sa Marsa i crljenka sa Venere.
Tako sad neko od vas tko ovo čita može kupiti kilograma/litara budučnosti u eterima na moju kripto adresu:

0x24E6EC73b8CDf8202B313ae3CD7619C57860E8Bb

Kako je ta transakcija anonimna onda mi imamo vašu pošiljnu adresu i na nju če vam se vratiti vaš ulog i zarada u slučaju, recimo, da Luka Modrič kupi jedan kamion špinata a Novak Djokovič se isprsi i uplati za jedan voz cisterni crljenka. Od Čilića i Perišiča se ništa ni ne očekuje.
Onda idu konzultacije sa eskrow fondovima i Mariom Vojvodom za iznači neki novi način sa Lamdenom ili Polkom kako sve to staviti na blockchain platforme, klastere i smart kontrakte.

Ja sad tu radim u tom svojstvu BOG za sve to objediniti, pa jedan jedinični je BOG.

Znam da je ljudima teško pojmiti da bi Bog mogao biti u akciji i nešto raditi jer onda gubi svojstvo Boga.
Ali ja sam iznimka da bi potvrdio to pravilo.
Cio život sam radio i učio i bio dobar a pomalo i pošten ali se nisam nikad zaposlio.
Pomalo isto da nebi nekome uzeo radno mjesto i tako dobio koji poen za razvoj moje dobrote.
Ali nacionalne penzije takvima nema. Ali izgleda nakon 67 godina ipak če društvo priznati rad i dobrotu a ne samo zaposlenost i perfekciju, jer se uvodi nacionalna penzija i to sad kad države više nema.
Hehehehehehehehe.
Da nisi videl ne biš veroval.
No dobro idemo malo pevati:
“Svi su dobri i pošteni al jakete nema meni!”
“Svi su dobri i pošteni al jakete nema meni!”
……………….
I tako evo da vidimo kako izgleda komentar u ovoj poruđbi kad se ispuni svih 4000 slova.
Vidi se da tražim neki način za podobriti ovaj slavenski jezik, kao kod recimo: pšenica i majz, ili kompetitivnost je usprembenost, ili pijevac pjeva kad ne sijeva, samo na Pd su poruđbe pristojne i prihvatljive, i to je to: tehnološki se ide na bolje a moralno na dobrije, i onda usklik:
“idemo iđemo dobriji život gradimo”

“kad na tvoj prozor crni češljugar sleti, tada se naše ljubavi slavne sijeti”
čili bili pa se jav

New Report

Close