“Hrvati razumnije ulažu svjesni da nema povrata preko noći”

Naslovnica Forum Komentari članaka “Hrvati razumnije ulažu svjesni da nema povrata preko noći”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ne znam tko je toliko udaren da novac stavi u invest.fondove?!? radije te pare pojest i popit nego tamo spržiti

Pa bolje stavit pare u obveznički fond…nemora bit u hr…nego u dionice na našoj burzi..
Samo se jedno jutro probudiš i shvatiš da tvojih para nema jer je tako netko odlučio.
I vi onda govorite o ulaganju u hr tržište kapitala koje ima trenutno u zadnjih 7-8 godina promet kao u malo boljem fast foodu..
Napa burza je smiješna.
Mala bara a puno krokodila…
Nema likvidnosti…Samo nekoliko jedno te istih trejdera koji trejdaju za 100 kuna na dnevnoj bazi i nekoliko fondova koji prebavuju novce sa računa rodbine kupovinom i prodajom sa lovom od fondova u kojima rade…
A nisam ni 2% napisao šta je sve na našoj burzi…ako ke kao pto sam to uopće rekao burza.

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

Imao sam posla sa investicijskim fondovima prije zadnje krize.I samo gubitak.2% upisnina , 5 % izlaz,3% godisnja na……..Prodao sa gubitkom i sam vodio portfelj od ht, ina, janaf, erikson, kodt , tnpl, attpl, viro…….Uglavnom 50% +.Da osto u fondovima ne novcani, bio bi 80%-.

Kad se lova akumulira onda dođe Plenković 2, Dalić 2, Ramljak 2, Peruško 2 i pokradu svu našu investiciju.
Treba lovu investirat negdje vani i sakrit je od domaćih lopova, kao što to i rade već domaći lopovi koji su u zadnjih 30 godina sve opustošili.
U Hrvatskoj investirat to je jednako suicidu.

New Report

Close