Hrvati odlučili kojih 27 proizvoda ide na testiranje: Jesu li doista lošiji nego u Njemačkoj?

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvati odlučili kojih 27 proizvoda ide na testiranje: Jesu li doista lošiji nego u Njemačkoj?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

De još napišite i s koje police će te uzet uzorke prije nego ih počnete prikupljat kako bi bili sigurni da se nitko ne može pripremiti za to neoviasno testiranje.

smiješni su naši ljudi. znaju da im uvaljuju to smeće, a opet kupuju te proizvode. ja kupujem samo hrvatske i regionalne i sasvim sam zadovoljan. bilo što sa zapada, a da ima našu deklaraciju odštampanu tvornički, debelo zaobilazim. to je loša kvaliteta. tu i tamo se nađe nešto iz direktnog uvoza, to je ok, ali je preskupo za prosječne građane. kupujte domaće, ako nema domaćeg kupujte bosansko-hercegovačko, makedonsko, tursko, slovensko, srpsko, bugarsko. puno je bolje

...povijest se ponavlja...

Nemoguće je našim Kolonizatorima stati na rep.

Pa nisu oni od juče.

Naši Kolonizatori to smeće koje nama uvaljuju dolazi iz Bosne i Hercegovine , iz Poljske…

Čitajte malo deklaracije !

.


Nemoguće je našim Kolonizatorima stati na rep.

Pa nisu oni od juče.

Naši Kolonizatori to smeće koje nama uvaljuju dolazi iz Bosne i Hercegovine , iz Poljske…

Čitajte malo deklaracije !

iz poljske i češke i mađarske ne bih kupio ništa. ne vjerujem im.
iz BiH kupujem slatkiše ponekad, isto vrijedi za srbiju. iz makedonije kupujem voće i povrće kad naiđem, a to je rijetko na žalost. iz hrvatske kupujem ostalo. sa zapada kupujem samo ono što nema odštampanu našu deklaraciju, nego piše na talijanskom ili njemačkom. tada znam da to nije šund roba. i naravno , kupljeno u inozemstvu je ok.

...povijest se ponavlja...



Nemoguće je našim Kolonizatorima stati na rep.

Pa nisu oni od juče.

Naši Kolonizatori to smeće koje nama uvaljuju dolazi iz Bosne i Hercegovine , iz Poljske…

Čitajte malo deklaracije !

iz poljske i češke i mađarske ne bih kupio ništa. ne vjerujem im.
iz BiH kupujem slatkiše ponekad, isto vrijedi za srbiju. iz makedonije kupujem voće i povrće kad naiđem, a to je rijetko na žalost. iz hrvatske kupujem ostalo. sa zapada kupujem samo ono što nema odštampanu našu deklaraciju, nego piše na talijanskom ili njemačkom. tada znam da to nije šund roba. i naravno , kupljeno u inozemstvu je ok.
[/quote]

Voce iz Poljske je sigurno zdravnije nego iz Makedonije. Poljska ima puno ostrije zime koje ubiju puno vise insekata. Zbog toga se koristi puno manje pesticida. Ako imas 7 dana zaredom temperaturu ispod -30 ne trebas uopce koristiti pesticide jer 95% insekata ne prezivi.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan




Nemoguće je našim Kolonizatorima stati na rep.

Pa nisu oni od juče.

Naši Kolonizatori to smeće koje nama uvaljuju dolazi iz Bosne i Hercegovine , iz Poljske…

Čitajte malo deklaracije !

iz poljske i češke i mađarske ne bih kupio ništa. ne vjerujem im.
iz BiH kupujem slatkiše ponekad, isto vrijedi za srbiju. iz makedonije kupujem voće i povrće kad naiđem, a to je rijetko na žalost. iz hrvatske kupujem ostalo. sa zapada kupujem samo ono što nema odštampanu našu deklaraciju, nego piše na talijanskom ili njemačkom. tada znam da to nije šund roba. i naravno , kupljeno u inozemstvu je ok.
[/quote]

Voce iz Poljske je sigurno zdravnije nego iz Makedonije. Poljska ima puno ostrije zime koje ubiju puno vise insekata. Zbog toga se koristi puno manje pesticida. Ako imas 7 dana zaredom temperaturu ispod -30 ne trebas uopce koristiti pesticide jer 95% insekata ne prezivi.
[/quote]

ovo ulazi u anale gluposti. pazi, radije bih pojeo govno iz makedonije nego čokoladu iz poljske. eto, da ti to slikovito opišem. poljsko voće ne bi dao niti svinjama, a makedonsko voće je nama koji smo rođeni u SFRJ jako dobro poznao i ne treba nam pojašnjavati. A vi koji ste rođeni nakon 90te možete samo ovakvu glupost napisati. nevjerojatno. ali ajde, donesi mi poljske lubenice pa ćemo testirati…

...povijest se ponavlja...

Nemoguće je našim Kolonizatorima stati na rep.
Pa nisu oni od juče.
Naši Kolonizatori to smeće koje nama uvaljuju dolazi iz Bosne i Hercegovine , iz Poljske…
Čitajte malo deklaracije !

Ne radi se tu samo o pesticidima već o Emulgatorima koji su štetni po zdravlje a koje moraju koristiti i u BiH zato jer ih na to tjeraju njihovi vlasnici , a naši Kolonizatori.

A nije bolja ni sprega između Hrvatskih tvrtki i tvrtki kćeri iz BiH .

Usporedite proizvode Hrvatskih tvrtki proizvedeno u Hrvatskoj i proizvode Hrvatskih tvrtki proizvedeno u BiH.

.

New Report

Close