Hrvati bukiraju put oko svijeta, a da ni ne pitaju za cijenu

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvati bukiraju put oko svijeta, a da ni ne pitaju za cijenu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

svakom tko to kupi,uvaliti upitnik o porijeklu imovine i poreznu uplatnicu 80 posto na cijenu putovanja

evo ja si baš razmišljam prodat drugi stan da mi ga slinić ne oporezuje pa idem i ja sjebat lovu kad je bal nek je bal a klinci neka se sami snađu u životu [emo_smijeh]

mi smo ipak zemlja slučaj

“Od kada su u izlog poslovnice postavili ponudu sa fotografijama kruzera i datumima polaska, dnevno, kažu nam, barem desetak ljudi uđe poslovnicu kako bi se raspitalo o detaljima putovanja.”

“Prodano je već nekoliko mjesta, a kako je jedan od datuma polaska, u rujnu iz Savone, prodat će, očekuju, još pokoje mjesto.”

1) Dnevno imaju 10 upita sto znaci 0.00619% populacije hrvatske pokazuje interes za putovanje
2) Prodano je nekoliko mjesta (2-4 vjerojatno)
3) U narednih 8 mjeseci se nadaju da ce prodati jos pokoje mjesto.

Na osnovu ovoga autor teksta postavlja naslov: “Hrvati bukiraju put oko svijeta a da ne pitaju za cijenu”

Brzina kojom se srozava kvaliteta ove novine je nevjerojatna. Vec sada su na nivou Jutarnjeg lista, a cini mi se da se pad tu nece zaustaviti.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Svatko tko je bio kruzerom po planiranim rutama- ZNA- da sama kabina nije nikakav
trošak – a da je najveći trošak – pristajanje tj. izlet na mjesto gdje kruzer stoji…Tako da, osim ovog iznosa- uzmite sa sosbom x 4 novaca za takve i sl.
potrebe tokom 101 noći……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close