Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) HPB (Hrvatska poštanska banka d.d.)
Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
HPB 580,00 580,00 580,00 580,00 570,00 590,00 138 80.040,00 1,75%
abc1 21.10.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
14%

kupoprodaj

Točno.
Ne bih se previše uzbuđivao oko toga.
Banke su pod nadzorom HNB-a, a HNB je dio sustava centralnog bankarstva.
Tako da je mogućnost muljaža smanjena na minimum. Što se vidi i iz recentnih rezultata.
Nažalost samo strpljenje igra.

Od kuda si ti pao?
Kakva HNB, pa da je to radila što je trebala nebi bilo propadanja banaka, nebi bilo takozvanih štedionica, nebi bilo kredita u švicarcima, ne bi bilo oglasa po svim medijima i na svim tramvajskim stanicama oglasa o davanju kredita ….
SIMKE 26.9.2017.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
44%

Meni se čini da ovaj fond to što prodaje uljepšava sebi rezultat za ovu godinu (kada pogledam njegov portfelj HPB mi se čini idealnim za to..). a CO je pri kraju sa još par stotina komada..kada se pojavi malo bolji kupac ili se trgovina poveća sve će doći na svoje, nije tu još ostalo baš jako puno za prodaju kod ta dva prodavatelja. Ne znam baš da na ovoj burzi ima dionica koje će završiti sa neto dobiti od cca 40-45% cijene dionice. Ako ima javite da budem pametniji..

is123456 5.10.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
75%

kad ovako čovjek promatra ispada da ovi prodaju s razlogom jer vjerojatno računaju na ZSE poučak da kad sve pada, pada i ono što vrijedi bez obzira
jer priča s švicarcima se zahuktala a znamo da HPB je izložen 0% ali bi mogao biti kolaterala situacije
da imam dionice i zabe (koja je dosta izložena) i HPB-a

mi smo ipak zemlja slučaj

Barbosa 13.9.2007.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
62%

SIMKE

Meni se čini da ovaj fond to što prodaje uljepšava sebi rezultat za ovu godinu (kada pogledam njegov portfelj HPB mi se čini idealnim za to..). a CO je pri kraju sa još par stotina komada..kada se pojavi malo bolji kupac ili se trgovina poveća sve će doći na svoje, nije tu još ostalo baš jako puno za prodaju kod ta dva prodavatelja. Ne znam baš da na ovoj burzi ima dionica koje će završiti sa neto dobiti od cca 40-45% cijene dionice. Ako ima javite da budem pametniji..

meni je to ok, fundamentalno je HPB skoro najpodcjenjenija dionica na tk a pošto je ff izrazito mali, ove dionice koje fond prodaje će svakako pozitivno pridonijeti dinamici, likvidnosti i volumenu trgovine i ta, nazovimo živost, je upravo ono što ovoj dionici nedostaje da bi došla u fokus investitora

Zadnja izmjena: Barbosa (14.11.2019. 10:03)

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

zorangutan 10.2.2017.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
60%

is123456

kad ovako čovjek promatra ispada da ovi prodaju s razlogom jer vjerojatno računaju na ZSE poučak da kad sve pada, pada i ono što vrijedi bez obzira

upravo tako….

na ignore: posejdon, migra (spammer), retard “nabiduasku”, plankovic, tizian, pific….