HPB (Hrvatska poštanska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HPB (Hrvatska poštanska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lijepo pozdrav svima.
mislim da bi ova banka ako , nadam se NE PRODA, što bi po meni bila čista katastrofa, ma da nas pritišču da je prodamo, mogla imati zapaženi rast kao tvrtka u hrvatskoj, mora samo postiči duplo veće nego šta bi normalna banka morala povjerenje ljudi jer iako je već prošlo dosta kodina od bankarskih kriza , ljudi koji su to osijetili na svojoj koži ne zaboravljau, mogla bi narasti kao jedna od najvećih u rh. Mnogi ljudi koje ja znam prelaze u tu banku i njeni investiciski fond samo iz razloga što je hrvatska , mislim da ova banka ima velike mogućnosti.

molim komentar

Ja sam slicnog ( optimisticnog ) misljenja kao i vi kolega. Pogotovo ako uspije spajanje sa Croatia bankom i Croatia osiguranjem.
Imam jos jedan sebicni razlog. Saponia dd je sesti dionicar u HPB-U.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Biti će to holding koji će rasti iz godine u godinu po tržišnom udjelu : HPB, CROS, JDBA,CRBA i to stopom kojom će se ostali zabezeknuti.

da ali će uvelike ovisiti o tome hoće li kontrolni paket ostati u hrvatskim ruka ili odlazi i to van

Čini mi se da je ovo trenutno dionica sa najbržim rastom…a i sa perspektivnom budučnošću.

beholder
sigurno bi volio da i tu stavim 15 komada [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


Čini mi se da je ovo trenutno dionica sa najbržim rastom…a i sa perspektivnom budučnošću.

To je dobra vijest i za sve dionicare Saponije.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

da ih staviš na jučerašnjem nivou cijene, sve bi ti ih poklopio [smiley1]

definitivno je to iduća moja akvizicija i to baš nekih 15-20 komada [smiley2]

tima znam za SAPN i veselim se tome [smiley2]

pogldajte prodaju 15komada po 5000kn pa on nalozi preko 8000kn [smiley2]

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

ideš…ovo još nisam vidio, iduća stanica: 8.888 kn….nemreš bolivit[smiley8]


ideš…ovo još nisam vidio, iduća stanica: 8.888 kn….nemreš bolivit[smiley8]

s time da je sada ostalo samo 1 komada po 5000kn

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."


beholder: ” ideš…ovo još nisam vidio, iduća stanica: 8.888 kn….nemreš bolivit[smiley8] ” s time da je sada ostalo samo 1 komada po 5000kn

otisla i ta jedna sljedeca je 8.888kn

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

evo upravo pričam sa kolegom, on dobro poznaje situaciju u HPB-u i predviđa im organski ras od 30-50% u godinu dana.

evo i prometa:

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

New Report

Close