Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) HPB (Hrvatska poštanska banka d.d.)
Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
HPB 585,00 580,00 585,00 580,89 585,00 590,00 28 16.265,00 0,86%
dmilanovic 3.2.2006.
-

lijepo pozdrav svima.
mislim da bi ova banka ako , nadam se NE PRODA, što bi po meni bila čista katastrofa, ma da nas pritišču da je prodamo, mogla imati zapaženi rast kao tvrtka u hrvatskoj, mora samo postiči duplo veće nego šta bi normalna banka morala povjerenje ljudi jer iako je već prošlo dosta kodina od bankarskih kriza , ljudi koji su to osijetili na svojoj koži ne zaboravljau, mogla bi narasti kao jedna od najvećih u rh. Mnogi ljudi koje ja znam prelaze u tu banku i njeni investiciski fond samo iz razloga što je hrvatska , mislim da ova banka ima velike mogućnosti.

molim komentar

tima 15.2.2006.
-

Ja sam slicnog ( optimisticnog ) misljenja kao i vi kolega. Pogotovo ako uspije spajanje sa Croatia bankom i Croatia osiguranjem.
Imam jos jedan sebicni razlog. Saponia dd je sesti dionicar u HPB-U.

Dr. Ante Starčević: “Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravlj...

phantom-zg 15.2.2006.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

Biti će to holding koji će rasti iz godine u godinu po tržišnom udjelu : HPB, CROS, JDBA,CRBA i to stopom kojom će se ostali zabezeknuti.

dmilanovic 3.2.2006.
-

da ali će uvelike ovisiti o tome hoće li kontrolni paket ostati u hrvatskim ruka ili odlazi i to van

beholder 24.3.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Čini mi se da je ovo trenutno dionica sa najbržim rastom…a i sa perspektivnom budučnošću.

Elvar 24.2.2006.
-

beholder
sigurno bi volio da i tu stavim 15 komada

nema mi druge nego se zae..ti

tima 15.2.2006.
-

beholder

Čini mi se da je ovo trenutno dionica sa najbržim rastom…a i sa perspektivnom budučnošću.

To je dobra vijest i za sve dionicare Saponije.

Dr. Ante Starčević: “Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravlj...

beholder 24.3.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

da ih staviš na jučerašnjem nivou cijene, sve bi ti ih poklopio

definitivno je to iduća moja akvizicija i to baš nekih 15-20 komada

tima znam za SAPN i veselim se tome

buy_sell 20.3.2006.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

pogldajte prodaju 15komada po 5000kn pa on nalozi preko 8000kn

Dokumenti u privitku:

hpb.jpg

“Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima…”

beholder 24.3.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

ideš…ovo još nisam vidio, iduća stanica: 8.888 kn….nemreš bolivit

buy_sell 20.3.2006.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

beholder

ideš…ovo još nisam vidio, iduća stanica: 8.888 kn….nemreš bolivit

s time da je sada ostalo samo 1 komada po 5000kn

“Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima…”

buy_sell 20.3.2006.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

buy_sell

beholder: " ideš…ovo još nisam vidio, iduća stanica: 8.888 kn….nemreš bolivit " s time da je sada ostalo samo 1 komada po 5000kn

otisla i ta jedna sljedeca je 8.888kn

beholder 24.3.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

evo upravo pričam sa kolegom, on dobro poznaje situaciju u HPB-u i predviđa im organski ras od 30-50% u godinu dana.

buy_sell 20.3.2006.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

evo i prometa:

Dokumenti u privitku:

hpb_promet.jpg

nightrider 15.8.2006.
-

Koliko ova dionica moze jos rasti u svjetlu cinjenice da se sprema privatizacija HPB-a i Croatia osiguranja.
Najvjerovatnije kroz holding. Buduci da HPB agresivno raste i zbog interesa za financijske ustanove ovdje bi se moglo uspjesno investirati ( sa relativno malim rizikom ).
Ima li tko bilancu i strukturu dionicara HPB-a da je posta?

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija.

www.dalekovod.hr

delboy 9.2.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Strukturu? Imaš na SDA top 10, a jedan od prvih deset je i Saponia. Grbešić se opet pokazao kao najpametniji hrvatski tajkun. Nemojte sad pisat da nije hrvatski kad je uredno prijavljen u Zagrebu.

…povijest se ponavlja…

tima 15.2.2006.
-

Evo mozete procitati na stranicama Poslovnog:
"Banke u prvom polugodištu: Blagi pad Zabe, PBZ-u najveća dobit, HPB najvise raste.
Hrvatska Postanska Banka u godinu dana uvećala aktivu gotovo 60%."
Izvor: PD, 23.08.2006. Jadranka Dozan

PS: Ovo je odlicna vijest i za sve dionicare Saponie jer je Saponia šesti dioničar HPB-a.

rogi 31.7.2006.
Dugotrajni korisnik
-

Baš me interesira kako će ova vijest ili točnije rečeno špekulacija novinara ili nekih drugih izvora utjecati na kretanje cijene ove dionice. Dionica PB-e i CO-a, novog holdinga, prenapuhana?

http://www.jutarnji.hr/novac/clanak/art-2006,8,31,co_hpb,40941.jl [jutarnji.hr]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

ppeco 30.3.2006.
Srednji krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

koliki je BV HPB-a?

hvala?

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama…

feki 9.5.2006.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

ppeco

koliki je BV HPB-a?

hvala?

…na Prvoj generaciji imaju zadnji izvjestaj za “daleku” 2004…prema njemu je BV bio 1.220,83…“friskijeg” izvjestaja ,bar tamo, nema …

http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3 [melaman2.com]