HEP i RWE zaratili na hrvatskom energetskom tržištu

Naslovnica Forum Komentari članaka HEP i RWE zaratili na hrvatskom energetskom tržištu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Koji RWE?Ne želim uopće da itko naplaćuje el.energiju ili bilo što drugo i odnosi profit izvan RH…Šta smo toliki retardi da ni struju sami sebi ne znamo prodati već nam trebaju drugi,i to pod krinkom tobože slobodnog tržišta…Da,slobodnog,ali samo dok oni nama prodaju,kada bi mi njima prodavali oni bi tu slobodu ukinuli i zaštitili svoje tržište…

To je TOČNO. Među prvim pravnim osobama smo sklopili ugovor s RWE, tek su došli..što sam i
davno napisala…Računi za struju su puno manji , nego kod HEP-a…. Razlika je oko 8 % godišnje,
možda i više.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Koji RWE?Ne želim uopće da itko naplaćuje el.energiju ili bilo što drugo i odnosi profit izvan RH…Šta smo toliki retardi da ni struju sami sebi ne znamo prodati već nam trebaju drugi,i to pod krinkom tobože slobodnog tržišta…Da,slobodnog,ali samo dok oni nama prodaju,kada bi mi njima prodavali oni bi tu slobodu ukinuli i zaštitili svoje tržište…

vrlo jasno i logično

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close