HEP (Hrvatska elektroprivreda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HEP (Hrvatska elektroprivreda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vlada razmatra javnu ponudu dionica HEP-a[/url]

Vlada razmatra mogućnost IPO-a, odnosno javne ponude dionica HEP-a, čime bi se omogućilo da građani postanu suvlasnici javnog poduzeća koje upravo u svojim programima ima niz projekata i novih velikih investicija.

U planu piše kako bi se kupnja dionica HEP-a omogućila zainteresiranim građanima, hrvatskim braniteljima i mirovinskim fondovima. Može se pretpostaviti da bi interes bio popriličan obzirom na svijetle perspektive i ozbiljne inveticijske planove kompanije.

Hrvatska elektroprivreda kreće u drugu fazu transformacije na razini Grupe tijekom koje očekuje optimizaciju poslovanja i uštede između dvije i dvije i pol milijardi kuna, najavljeno je nedavno.

Ako ovo prođe , bio bi to impuls za Zse , možda ne na razini Ipo- ht, ali i ovo bi bilo jako dobro!

Hep dolazi u obzir svakako

planirani i hep i hrvatska lutrija. vjerovatno na jesen, pred same izbore.

Ma kakav IPO!
To je mazanje očiju

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Što mislite o IPO-u Hrvatske Lutrije?

evo tema na otvorenom hrt1. upravo počelo

To će biti materijal za još jedan referendum u hrvata.


evo tema na otvorenom hrt1. upravo počelo

Baš gledam, profesor Krajcar jako pametno govori. Ne znam samo da li su voditelj i zastupnik Marić za socijalizam ili komunizam.[emo_smijesak]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

marić nema tri čiste dok togonal ima neumjesne komentare i napravi sprdačinu iz svake ozbiljne teme. treba ukinuti pretplatu za htv pa nećemo morati privatizirati npr. lutriju.

who dares, wins

Vaš link …

La vita e bella!

Reci te mi tko će kupovati te dionice?
Mi što smo na burzi smo presušili,a gračani preopterečeni dugovima i kreditima.
Bilo bi lijepo kad bi se burza ma digla da oslobodimo jedan dio keša za IPO HEPA[emo_palacg]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

ako ovo dođe na burzu, bit će veća kupovina od ht-a .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Biti će prilike i za jeftiniju kupnju postojećih dionica, jer će se naši kvazi investitori seljakati iz drugih dionica u HEP.

La vita e bella!

New Report

Close