HBRL (Hoteli Brela d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HBRL (Hoteli Brela d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moze li mi netko objasniti tehnicku analizu sljedeceg grafa?
Hvala!

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

Došlo je do krekcije cijene nakon probijanja gornje linije Bollingera. Međutim tek je prvi dan promjene trenda pa treba pričekati najmanje tri dana. Inače obzirom na drzga dva grafa dolazimo do sell signala, mada bi trebalo pričekati još dva dana.

Pozdrav

E hvala.

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

HBRL renoviraju dva hotela za prestojecu turisticku sezonu. Tko voli ljetovati u ovim krajevima imati ce lijepu priliku ovo ljeto.[smiley1]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Mislim da ova dionica ima sjajnu perspektivu i dobru zaradu!!!
Što vi mislite???

Hoteli Brela u šest godina utrostručili promet.

“Zlatna plaketa za najuspjesniju tvrtku u kategoriji srednjih tvrtki pripala je Hotelskom poduzeću Brela. U šest godina od kada ima novo vodstvo, prihod je utrostručen. U zadnje tri godine njihov hotel Berulia uvršten je među sto najpoželjnijih hotela u svijetu………….”
Izvor: Poslovni dnevnik, 28.06.2006.

Hvala svima koji su mi poslali nick. Zivjela demokracija, dolje govnokracija.

Dubrovnik u soku zbog podbacaja turisticke sezone
“Ni Dubrovacke ljetne igre nisu pomogle da se Dubrovcani prestanu osjecati kao najveci gubitnici ovogodisnje turisticke sezone. Iako vec drugi vikend zaredom Dalmaciju opsjedaju kilometarske kolone turista, guzva, kazu zavrsava u Makarskoj………………….”

Vecernji list, 20.07.2006. Ljubica Gataric[smiley1]

[b]If you work for a living whay do you kill your self working ??[/b]

Mislim da ce trebati pricekati sluzbene podatke, jer bi svojom odokativnom procjenom rekao da je sezona svugdje podbacila, ipak, raspitujuci se o popunjenosti kapaciteta (ali i npr. popunjenost parkiralista) dosao sam do informacije da gostiju cak ima vise, i to negdje dosta vise. Samo je profil gostiju ocito drukciji, prije su vecinom dolazili gosti koji su se htjeli zabaviti, neprestano su bili u pokretu, dok sad ima vise gostiju kojima je napor traziti parking nakon cijele godine trazenja istog po gradovima u kojima zive, pa parkiraju i radije u miru prosetaju, ionako im se nigdje ne zuri. Odnosno, dolaze se odmarati, ne umarati tulumarenjem. :- ) Svi moji apartmani su bukirani, a doznajem da gosti ne stave susiti rucnike na balkon e ne bi ni znali da su tu, idu spavati do ponoci. Tako da nema onog šušura kao prije par godina, iako je jutros opet Split u gužvi.

Evo mene pravo s mora ( necu reci s koje lokacije jer nije ni bitno ), pa moram primjetiti da je kolega u pravu. Popunjenost je vise nego dobra, ostaje nam da vidimo financijske ucinke sezone. A naravno u prosjeku uvijek ima onih vise uspjesnih i manje uspjesnih.[smiley2]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Velike investicije hotelijerima donijele više noćenja
Kampovi poluprazni, hoteli pobjednici sezone. ” Gosti su svojom brojnošću nagradili one koji su investirali. Hoteli diljem obale poslovali su bolje nego prošle godine i može se reći da su ove sezone pobjednici.”
“I dok su hotelijeri diljem obale imali krcate sobe i apartmane, a primjerice, u Makarskoj je i do 01.listopada teško pronaći hotelsku sobu, Palma s druge strane ………..
Izvor: Poslovni Dnevnik

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Tima, to bi trebalo ići pod temu HMAM, a ne HBRL. Očito da ti imaš HBRL umjesto HMAM.[smiley13]

Oprosti kolega Ivanr-e ali to ti je tako – tko prvi temi, njegova tema. Sorry
Ionako je tema članka univerzalna.
Sa štovanjem

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Dobar izvještaj HBRL. Očigledno odlična sezona. A i posezona će biti odlična.

Sa štovanjem

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Danas dobar promet, Tucepi su odletili na 450 (jos uvijek podcjenjeno), fundamenti su jednaki…..

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close