Guverner Vujčić: Cijene ne bi trebale puno rasti nakon što uvedemo euro

Naslovnica Forum Komentari članaka Guverner Vujčić: Cijene ne bi trebale puno rasti nakon što uvedemo euro

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Cijene ne bi trebale puno rasti zbog uvođenja EURA?!? Pa mi već sad imamo znatno više cijene svega nego što je na zapadu pa umjesto da nam uvođenjem EURA cijene padnu, ovaj najavljuje još rasta cijena?!? Pa zašto bismo uopće uvodili EURO, da nam bude još lošije nego je sada?!??!
Nama ovaj ulazak u EU nije donio ništa dobroga, ama baš ništa!

Ignore: KressoM, delux

hajvan

??? LOL

mi smo ipak zemlja slučaj

avax10 Kako nije? Radim u inozemstvu i prva liga mi je. Ne moram više gledati kojekakve nesposobne uhljebe i jadnike koji su se instalirali u svaku poru društva, a na teret poreznih obveznika. Molio sam dragoga Boga da prođe referendum o EU

Mene zanima hoće li u ovoj državi ikada malo ozbiljnije porasti plaće… nego uvijek rastu cijene… Cijene ovoga u EU su ovolike, cijene onoga u EU su onolike… Nikada nitko ne kaže da su u EU plaće 5 puta veće nego kod nas. Nemam problem ako treba plaćati sve i duplo više, ali da nam plaće budu europske a ne somalijske..

Mnogo bre ppametan ovaj Vujčić k’o Vučić!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Ocjene i prognoze u ovom stilu svakodnevno dijele kumice s placa. Jedino što one zarađuju 20x manje i budu češće u pravu od dotičnoga.

Cak i da hoce puno porasti cijene, on to nebi priznao, ima cilj da uvede euro i kao i svaki politicar u medijima istice stvari koje idu njemu u korist

Cijene nema sto rasti! One moraju padati. Neka, biti ce samo jos vise kukanja kako nema radnika. Vise nema, ako neces ti raditi za minimalac 200 sati ima tko hoce 🙂


Cijene ne bi trebale puno rasti zbog uvođenja EURA?!? Pa mi već sad imamo znatno više cijene svega nego što je na zapadu pa umjesto da nam uvođenjem EURA cijene padnu, ovaj najavljuje još rasta cijena?!? Pa zašto bismo uopće uvodili EURO, da nam bude još lošije nego je sada?!??!
Nama ovaj ulazak u EU nije donio ništa dobroga, ama baš ništa!

Ulazak u EU nam je donjeo jaako puno dobroga. Prvo i osnovno ljudi su se iselili i napokon se to osjeti. Place kod privatnika su vece, ponekad i za tri ili cetiri puta. Hrvatska se rasteretila mladnih i nezaposlenih i vec je krenila bolja faza. Samo ne dati da se uvezu radnici iz BiH i Srbije nego iskljucivo iz EU i mi smo po prvi puta nakon desetljeca na nogama. Poanta price je da ti vise ne treba rodo ili iskaznica za obican radnicki posao. Nema do EU


Mene zanima hoće li u ovoj državi ikada malo ozbiljnije porasti plaće… nego uvijek rastu cijene… Cijene ovoga u EU su ovolike, cijene onoga u EU su onolike… Nikada nitko ne kaže da su u EU plaće 5 puta veće nego kod nas. Nemam problem ako treba plaćati sve i duplo više, ali da nam plaće budu europske a ne somalijske..

Rastu rastu. Zavisi sto radis, visokoobrazovni jos to nisu osjetili ali KV radnici jesu samo mozda jos nisu ni svjesni prilika

E moj Vujčiću!Cijene su odavno trebale pasti pošto nema poreza na uvoz,jer smo sada “bez” granica!A kad uvedemo euro,cijene bi trebale dodatno pasti!E moj Vujčiću,HNB je mjenjačnica,ti si zaštićen kao crni medvjed,umjesto da štitiš građane,ti si nas prodao bankama,imaš ogromnu plaću,pa te boli tuki za nas,za ovu državu,za bilo kaj!

pa koji je pobogu smisao sada uvodjenje eura?
opet obecanje da ce biti sve bolje, jeftiniji krediti, itd…s cime su nas punili kod ulaska?
Ne.
sada se vec otvorveno veli da ce sve poskupjeti. ok, a sto je dobro u uvodjenju eura?
ovaj vujcic je stvarno postao klaun financijskih krugova, te tako uspjesno zamijenio becnu pisic

New Report

Close