GRNL (Granolio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska GRNL (Granolio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tema otvorena na zahtjev korisnika ivan.zoric

http://zse.hr/default.aspx?id=78244

Suricata suricatta

Danas nakon dugo vremena netrgovanja cijena pala na 45 kn. Ovo mi je jedna od omiljenijih dionica a svima je ispod radara, Granolio je suvlasnik Zdenka sireva (moji omiljeni), zagrebačkih pekarni klara, te prehrane – onih malih kvartovskih dućana po zgu. Čak su i isplatili dividendu mislim prije 2 godine.

Ovaj predstečaj mogao bi potaknuti zanimaciju za nju.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Ta firma je desetak puta prezadužena i potpuno neprofitabilna.

Sad će se kroz predstečajnu to sve preslagati.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]


Sad će se kroz predstečajnu to sve preslagati.

to bi prevedeno značilo, nema u Hrvatskoj uspjeha bez predstečaja

Imaju mali udio u Klari i Prehrani bez ikakvih upravljačkih prava i utjecaja, prilika da vlasnik Klare i Prehrane isplati Filipovica ako mu je to uopce u interesu…s tim da Klara i Prehrana iz gubitaša prelaze u dobitaše…pogledati Fi za prvo polugodište 2017.

kakve su ovdje manipulacije na djelu

Ovi na zagrebačkoj burzi znamo da su van svih tokova, Grnl je u predstečaju, to što ljudi bježe van, je daj što daš.

I sad se oni kao čude, što je cijenom i zašto pada.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/AeWgNbNwlwldki7nyIbXtA==.pdf

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

Sve iznad nule je ovdje manipulacija.


Sve iznad nule je ovdje manipulacija.

kakva 0, Gazda ih je natjerao da kupe od njega mlinarski biznis, možda ih sada natjera da mu opet prodaju, a tada cijena leti na njegovih poznatih 1 kn

imao po 110 100 komada, prodao po 90 i bio ljut na sebe. sad kad ovo vidim, super sam prošao.

Ljut? A jel se sjećaš onih dana kad su se čistile tisućice na 140 – 145 uvijek isti dan u isto vrijeme a gle je sad na 14 kn a bit će i po 10 ko plijeve.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

jel’ to onda opet ulažete i kupujete ovih 10000

da se to samo čistilo, tu se i dokapitaliziralo, valjda je stari kolegama napravio izračun po koliko da uđu,
citat iz članka:
Krajem 2014. Granolio je uspješno realizirao javnu ponudu dionica na Zagrebačkoj burzi i prikupio 94 milijuna kuna novog kapitala. Najveći dio novih dionica upisali su mirovinski fondovi, a Hrvoje Filipović zadržao je većinski udjel u vlasništvu.

ovi mirovinci gdje god osjete mali plamen, odmah se približe da se ogriju, a na kraju ih sprži u pepeo, rade li oni to namjerno?

New Report

Close