Grčić: Građani sada mogu trošiti ono što su stavljali na stranu

Naslovnica Forum Komentari članaka Grčić: Građani sada mogu trošiti ono što su stavljali na stranu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

u kom svijetu ovaj klaun, zivi ???

jedino točno od svega navedenog je da se “rast BDP-a događa” … ostalo ne bih komentirao

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

…na ovaj naslov…možemo se samo kiselo nasmijati…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

moze li netko objaviti strukturu poslova po potrebitoj struucnoj spremi.
zasto?
jer mi polako postajemo kocijaska zemlja gdje se ljudi mogu zaposliti samo u nize placenim poslovima.

Ne trošiti, nego uložiti u dionice.


moze li netko objaviti strukturu poslova po potrebitoj struucnoj spremi.
zasto?
jer mi polako postajemo kocijaska zemlja gdje se ljudi mogu zaposliti samo u nize placenim poslovima.

.nije jasno na što misliš…potrebit znači siromašan. misliš valjda POTREBNOJ????!!!!! ili pričaš kao milivoj kujundžić koji misli da je potrebito=potrebno, a to je totalna glupost i nepoznavanje vlastitog jezika.

...povijest se ponavlja...

Isuse Grčići koje ti fore bacaš pa to je strašno… daj izađi iz te fotelje dođi to ibčnog građanina i reci mu to u lice, pa ćeš vidjeti sto i jedan problem običnog čovjeka. I ne seruckaj ovim basnama za djecu, tvoja 3D Virtualna stvarnost nije realna stvarnost Hrvatskog čovjeka.

Koji cirkusant! Hvala Bogu da neće još dugo, a kad bi odgovarao za štetu to bi bilo super!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close