Hrvatska građevinska/graditeljska/građevinarska industrija – sektorske tvrtke, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Hrvatska građevinska/graditeljska/građevinarska industrija – sektorske tvrtke, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako ne mogu vjerovati događanjima s građevinarima i općoj precijenjenosti istih, otvaram topic. Što mislite, može li INGRA na 120000, MMTZ na 200000, THNK na 25000, IGH na 30000 KN?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Da.

A sada možeš zatvoriti topic. [smiley1]

La vita e bella!

Ne znam što vam je tu čudno kolega, još početkom godine napisao sam da sam mišljenja da su građevinari IN ove godine, i evo ga.
Ovu državu treba izgraditi i obnoviti , vrlo jednostavno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ni ja nemogu vjerovat ali mislim da će se uskoro karte okrenti na neke druge, npr turizam. A i od kud ti tako velike cifre? Mislim da neće ni jedna tako visoko bar ne ove ni sljedeče godine.

you think your special you do, i can see it in your eyes

Ali ovo je ipak previše, pa toliko IN ne može biti nijedna industrija. Ako se dionica cijeni po dobiti (ako na trenutak zanemarimo dugoročnu perspektivu ekspanzije), onda T-HT treba koštati realno preko 1400 KN po dionici

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ne znam što vam je tu čudno kolega, još početkom godine napisao sam da sam mišljenja da su građevinari IN ove godine, i evo ga. Ovu državu treba izgraditi i obnoviti , vrlo jednostavno.

Dragi bože sa nebesa zvizni dva tri zemljotresa… pa da idemo opet u izgradnju.

La vita e bella!


Ali ovo je ipak previše, pa toliko IN ne može biti nijedna industrija. Ako se dionica cijeni po dobiti (ako na trenutak zanemarimo dugoročnu perspektivu ekspanzije), onda T-HT treba koštati realno preko 1400 KN po dionici

Po tolko ću ga ja prodati.

La vita e bella!


Dragi bože sa nebesa zvizni dva tri zemljotresa… pa da idemo opet u izgradnju.

To bi ja trebao tebe moliti. Gdje ti živiš?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Posejdon: ” Dragi bože sa nebesa zvizni dva tri zemljotresa… pa da idemo opet u izgradnju. ” To bi ja trebao tebe moliti. Gdje ti živiš?

U principu, moje kraljevstvo su morske dubine.
Olimp posjetim samo kada se moram dogovarati s onim ludim Zeusom jer me stalno gnjavi da mu uhvatim koju morsku sirenu ili smrtnu ženu. (Taj je nezasitan!)

Vezano uz građevinu, ja ti stvaram tsunamije.
I oni mogu poslužiti svrsi. [smiley2]

Nego reci ti meni ima li na tvom planetu šta morskih prostranstava?
Kada ćeš me pozvati u goste?

La vita e bella!

još je jedino industrogradnja “podcijenjena ” mislim da ce kad oni isplivaju imat strašan skok , zato namjeravm kupiti nešto njihovih dionica


Kako ne mogu vjerovati događanjima s građevinarima i općoj precijenjenosti istih, otvaram topic. Što mislite, može li INGRA na 120000, MMTZ na 200000, THNK na 25000, IGH na 30000 KN?

Naravno i ne u tako dalekoj buducnosti! Igra tek pocinje a trziste u Hrvata je tek u pampersicama.

skype - ivek1234


Mislim da neće ni jedna tako visoko bar ne ove ni sljedeče godine.

Well, za slijedecu godinu nisam siguran da bi stavio ruku u vatru.

skype - ivek1234


još je jedino industrogradnja “podcijenjena ” mislim da ce kad oni isplivaju imat strašan skok , zato namjeravm kupiti nešto njihovih dionica

AKO isplivaju….

skype - ivek1234


U principu, moje kraljevstvo su morske dubine. Olimp posjetim samo kada se moram dogovarati s onim ludim Zeusom jer me stalno gnjavi da mu uhvatim koju morsku sirenu ili smrtnu ženu. (Taj je nezasitan!) Vezano uz građevinu, ja ti stvaram tsunamije. I oni mogu poslužiti svrsi. [smiley2] Nego reci ti meni ima li na tvom planetu šta morskih prostranstava? Kada ćeš me pozvati u goste?

Rodio sam se na Ferenginaru, kišovitoj planeti klase M u Alpha kvadrantu prekrivenom močvarama i rijekama. Trbuhom za kruhom zaplovio sam bespućima svemira radeći pomoćne poslove na teretnim brodovima sve dok se jednog dana nisam zaustavio na svemirskoj stanici DS9 gdje sam svojim znanjem i trudom otvorio svoj bar daleko poznat po dobrim zabavama i obilju jela i pića iz svih kutaka svemira. Svega toga ne bi bilo bez mojih vjernih prijatelja koji su u najtežim trenucima uvijek bili uz mene. Moj bar otvoren je svim vrstama organskih i metafizičkih nakupina a bogovi su nam posebno dragi gosti pa te ovim putem pozivam na nezaboravno druženje u moj skromni bar.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close