Grabar-Kitarović: Morat ćemo postaviti ogradu na granicu

Naslovnica Forum Komentari članaka Grabar-Kitarović: Morat ćemo postaviti ogradu na granicu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“Moramo postaviti ogradu (s bodljikavom žicom na vrhu), ali nemojte to zvati žicom”…

Nego kako bi se to zvalo? Žičana ograda, ali nemojte ju zvati žicom, zovite ju slamnata!!! Ova praznoglava kokosh je neviđena sramota za zemlju kojoj je predsjednica, isto kao i mutavi Karamarko, koji ne zna složiti tri prosto proširene rečenice a da ih ne čita s blesimetra.
Ona bi stavljala žicu na granicu! Kako bi ogradila preko 900 km granice s Bosnom, gdje je više od 2/3 zelena granica koja ide preko planina, kroz šume, kamenjar…?
Za odgovoriti na ta pitanja ipak treba imati nešto u glavi, a barbika očito nema ništa.

Predsjednica Kolinda Grabar Kitarović :

” [/b]Što će se dogoditi ako se obistine najave da će Njemačka zatvoriti prihvat izbjeglica?
Upravo je to pitanje koje od početka migrantske krize postavljam Vladi.
Što će učiniti u slučaju ako Njemačka i Austrija, a nakon toga i Mađarska prestanu primati migrante.
Kako namjeravaju zaštititi naše granice od nekontroliranog priljeva tisuća ljudi koji, u tom slučaju, neće imati gdje dalje ići?

Moja dužnost je štititi stabilnost države i brinuti o nacionalnoj sigurnosti.

Mislite li da će Hrvatska morati staviti ogradu na svoju granicu?

”Voljela bih da to izbjegnemo, međutim u budućnosti ja ne vidim kako se drugačije zaštititi.
Protivnica sam zatvaranja službenih graničnih prijelaza.
Od samoga početka govorim:
apsolutna kontrola i nadzor granice, za što Oružane snage i policija imaju mogućnosti i opremu.
Time bi se onemogućili ilegalni ulasci u državu i ljudi usmjerili na službene granične prijelaze.
I onda taj protok ljudi mora teći onim tempom kojim oni izlaze iz zemlje.
Mi se ne možemo brinuti o većem broju ljudi.
Ne želim da se Hrvatska nađe u poziciji da uđe veći broj ljudi, ada se zatvore granica susjednih država.
Mislim da će u budućnosti biti potrebna nekakva ograda ili fizička prepreka.
Ali nemojte to zvati žicom.
Nemojte to uspoređivati s jednom Srebrenicom ili s koncentracijskim logorima. Vidjeli smo bodljikavu žicu na granici s Mađarskom.
Budimo korektni prema svojim susjedima.
Nemojmo s njima bespotrebno proizvoditi sukobe.
Trenutno smo u nekoj vrsti verbalnog rata koji može dalekosežno naškoditi našim odnosima.
Sjetite se kako je Mađarska tijekom Domovinskog rata primala tisuće ljudi iz Slavonije i Baranje koji su ulazili na njen teritorij bez ikakvih problema.”

.


"Moramo postaviti ogradu (s bodljikavom žicom na vrhu), ali nemojte to zvati žicom"…

Nego kako bi se to zvalo? Žičana ograda, ali nemojte ju zvati žicom, zovite ju slamnata!!! Ova praznoglava kokosh je neviđena sramota za zemlju kojoj je predsjednica, isto kao i mutavi Karamarko, koji ne zna složiti tri prosto proširene rečenice a da ih ne čita s blesimetra.
Ona bi stavljala žicu na granicu! Kako bi ogradila preko 900 km granice s Bosnom, gdje je više od 2/3 zelena granica koja ide preko planina, kroz šume, kamenjar…?
Za odgovoriti na ta pitanja ipak treba imati nešto u glavi, a barbika očito nema ništa.

A šta mislite da će imigranti kroz planine , šume i kamenjar ? Pa ni oni nisu baš tako blesavi !

zar ne bi bilo dovoljno postaviti oznake sa natpisom MINE


"Moramo postaviti ogradu (s bodljikavom žicom na vrhu), ali nemojte to zvati žicom"…

Nego kako bi se to zvalo? Žičana ograda, ali nemojte ju zvati žicom, zovite ju slamnata!!! Ova praznoglava kokosh je neviđena sramota za zemlju kojoj je predsjednica, isto kao i mutavi Karamarko, koji ne zna složiti tri prosto proširene rečenice a da ih ne čita s blesimetra.
Ona bi stavljala žicu na granicu! Kako bi ogradila preko 900 km granice s Bosnom, gdje je više od 2/3 zelena granica koja ide preko planina, kroz šume, kamenjar…?
Za odgovoriti na ta pitanja ipak treba imati nešto u glavi, a barbika očito nema ništa.

Zaboravio si rijeku Savu, ali uglavnom dao si si sam odgovorio još samo da to sve povežeš u jednu smislenu cjelinu.

Vaš link …

Šteta što nisu izlistani na burzi,sell on news

To da robovi ne mogu otić van kaveza.

Ima li to možda ikakve veze što je na čelu srbije dvojac četničkih vojvoda???? !!!!!

DAJ PET !!!

Mi se ne možemo brinuti o većem broju ljudi.
Ne želim da se Hrvatska nađe u poziciji da uđe veći broj ljudi, ada se zatvore granica susjednih država.
Mislim da će u budućnosti biti potrebna nekakva ograda ili fizička prepreka.
Ali nemojte to zvati žicom.

Izbjeglice ulaze u Hrvatsku kroz Ilegalne prelaze granice i uglavnom bez ikakve kontrole a legalni granični prelaz prema susjedima su bili zatvorili i sa svima susjedima se posvađali.

.


"Moramo postaviti ogradu (s bodljikavom žicom na vrhu), ali nemojte to zvati žicom"…

Nego kako bi se to zvalo? Žičana ograda, ali nemojte ju zvati žicom, zovite ju slamnata!!! Ova praznoglava kokosh je neviđena sramota za zemlju kojoj je predsjednica, isto kao i mutavi Karamarko, koji ne zna složiti tri prosto proširene rečenice a da ih ne čita s blesimetra.
Ona bi stavljala žicu na granicu! Kako bi ogradila preko 900 km granice s Bosnom, gdje je više od 2/3 zelena granica koja ide preko planina, kroz šume, kamenjar…?
Za odgovoriti na ta pitanja ipak treba imati nešto u glavi, a barbika očito nema ništa.


U nedostatku pravih argumenata,preostalo ti je jedino blaćenje i trkeljanje bez točke i zareza.Epiteti “praznoglava kokoš” primjereni su gubitnicima i crvenim kokošarima, bahatim zgubidanima koji uskoro odlaze u kukuruz….

Epiteti "praznoglava kokoš" primjereni su gubitnicima i crvenim kokošarima, bahatim zgubidanima koji uskoro odlaze u kukuruz….

.

Ograda prema Srbiji je potrebna i bez imigranata. Interesantno je što će se ova jednia ispravna ideja politizirati u izborne svrhe kao što je Partija pljuvala Pelješki most i prikazivala ga kao primjer krađe HDZ a sad ga svojata kao da su izmislili struju. Principi su isti jedino se teme mijenjaju.

Prema srbiji podići zid i uvesti vize dok ne plate ratnu štetu! A prema Vojvodini normalan režim….

@kaufman-kaj si dreka jel u partijskoj menzi?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Kada bi mi kontrolirali svoju granicu prema Srbiji onda Mađari nebi trebali ogradu prema Hrvatskoj.

Mađari su morali napraviti ogradu prema Hrvatskoj jer je u Hrvatsku ušlo stotine tisuća ilegalnih izbjeglica bez dokumenata , kroz nelegalne ulaze , kroz kuruzu.

.

New Report

Close