Građani ne vide da se korist od eura može odraziti i na njih

Naslovnica Forum Komentari članaka Građani ne vide da se korist od eura može odraziti i na njih

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nisam protiv uvođenja eura, ali sam protiv bilo kakvog viška novca za javnu upravu dok se ista ne sredi.

Višak novca za zdravstvo (kako je navedeno u članku) u Hrvatskoj znači još manje medicinskom osoblju a više birokratima.

Sad i kad je manjak novca u drzavnoj upravi kontinuirano se poveceva broj uhljeba. Sto bi tek bilo da je visak…


Nisam protiv uvođenja eura, ali sam protiv bilo kakvog viška novca za javnu upravu dok se ista ne sredi.

Višak novca za zdravstvo (kako je navedeno u članku) u Hrvatskoj znači još manje medicinskom osoblju a više birokratima.

Gradani vide korist od manjih kamata i Eura, ali NE VIDE korist od stalno rastuce drzavne uprave. Ako drzava ustedi, treba smanjiti dug i deficit, a ne zaposliti nove uhljebe.

Niej nama problem Euro, vec sto nema nikakvih reformi. Stanovnsitvo rapidno pada, a uhljebi rastu geometrijski.

Euro je zlo u ovom stupnju razvoja ekonomije! Ne treba zmišljat toplu vodu nego se ugledat na pametnije i sposobnije! Osim ako zagovaratelji (kokošari od političara i njihobvi poltroni) nemaju neku skrivanu agendu!?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Euro je zlo u ovom stupnju razvoja ekonomije! Ne treba zmišljat toplu vodu nego se ugledat na pametnije i sposobnije! Osim ako zagovaratelji (kokošari od političara i njihobvi poltroni) nemaju neku skrivanu agendu!?

Kojem stupnju kolega? Hrvatska ima de facto fiksni tecaj prema Euru, sva stednja i dugovi su u Euru. Mi Euro koristimo vec, na neki nacin.

I s Eurom, ako ne bude reformi, nista nece biti.

New Report

Close