Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Građani ne vide da se korist od eura može odraziti i na njih
Pretraživanje
Dionička društva
Smanjenje kamatnog troška za državu može dovesti do više novca za zdravstvo, čulo se na okruglom stolu.
furia 6.4.2009.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Nisam protiv uvođenja eura, ali sam protiv bilo kakvog viška novca za javnu upravu dok se ista ne sredi.

Višak novca za zdravstvo (kako je navedeno u članku) u Hrvatskoj znači još manje medicinskom osoblju a više birokratima.

Andy 14.11.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Sad i kad je manjak novca u drzavnoj upravi kontinuirano se poveceva broj uhljeba. Sto bi tek bilo da je visak…

razer 11.2.2013.
Srednji krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

furia

Nisam protiv uvođenja eura, ali sam protiv bilo kakvog viška novca za javnu upravu dok se ista ne sredi.

Višak novca za zdravstvo (kako je navedeno u članku) u Hrvatskoj znači još manje medicinskom osoblju a više birokratima.

Gradani vide korist od manjih kamata i Eura, ali NE VIDE korist od stalno rastuce drzavne uprave. Ako drzava ustedi, treba smanjiti dug i deficit, a ne zaposliti nove uhljebe.

Niej nama problem Euro, vec sto nema nikakvih reformi. Stanovnsitvo rapidno pada, a uhljebi rastu geometrijski.

Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Euro je zlo u ovom stupnju razvoja ekonomije! Ne treba zmišljat toplu vodu nego se ugledat na pametnije i sposobnije! Osim ako zagovaratelji (kokošari od političara i njihobvi poltroni) nemaju neku skrivanu agendu!?

Velika većina deklariranih desničara u Hrvatskoj samo su ljevičari koji vjeruju u Boga.

razer 11.2.2013.
Srednji krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Kirin

Euro je zlo u ovom stupnju razvoja ekonomije! Ne treba zmišljat toplu vodu nego se ugledat na pametnije i sposobnije! Osim ako zagovaratelji (kokošari od političara i njihobvi poltroni) nemaju neku skrivanu agendu!?

Kojem stupnju kolega? Hrvatska ima de facto fiksni tecaj prema Euru, sva stednja i dugovi su u Euru. Mi Euro koristimo vec, na neki nacin.

I s Eurom, ako ne bude reformi, nista nece biti.