Forum

Naslovnica Forum Ostalo Gdje oglasavati apartmane?
Pretraživanje
Dionička društva
Despot 29.2.2016.
Korisnik s iskustvom
-

Na internetu zaista ima puno stranica i portala na kojima se može besplatno oglašavati apartmane, uglavnom prva godina bude besplatna nakon čega ako ste zadovoljni s postignutim rezultatima oglašavanja, možete nastaviti s plaćanjem nekog njihovog simboličnog iznosa. Osobno sam probala dosta tih stranica i imala dosta upita za prvu godinu, tako da pronađite zanimljive oglašivače i krenite s besplatnim oglašavanjem :)

Josipa23 11.3.2016.
Korisnik s iskustvom
Mali krug prijatelja
-

Mužić me nedavno iznenadio noćenjem u apartmanu [zagrebdeluxe.com] Zagreb…bilo je super ali zapravo pišem ovo jer sam tamo pričala s osobljem jer i sama imam apartmane i ne znam kako ih oglašavati s obzirom da je kod nas u Dalmaciji stvarno prevelika konkurencija…

Ivan63 30.3.2015.
Korisnik s iskustvom
-

Evo brojna i velika ponuda za izradu web za apartmane [prolink.hr] ili web za nekretnine [prolink.hr]. Tko voli nek izvoli ;)

Oktogon 7.9.2016.
Novi korisnik
-

Možda nije prava tema, ali svejedno. Imamo prazan i uređen stan viška u centru ZG. Planirali smo AirBnB uzeti kao platformu za iznajmljivanje.

Koje su prednosti i mane AirBnBa?
Što se sve mora prijaviti?

Josipa23 11.3.2016.
Korisnik s iskustvom
Mali krug prijatelja
-

Ima ih dosta, baš mislim da trebaju svi imati web stranice pa evo par npr. Hotel Međugorje [medjugorjepalace.com]
najam vila s bazenom na Krku [villasradic.com]
Apartmani Zagreb [zagrebdeluxe.com]

2355 31.1.2017.
Novi korisnik
-

Od domacih stranica preporucio bih apartmaniju i smjestaj.com.hr oni najbolje izlaze za domace trziste. Tu je i novi portal adriabookers [adriabookers.com] na kojem se moze besplatno oglasiti, stranica je odlicna.

Zadnja izmjena: 2355 (31.1.2017. 7:39)
Grimmson 11.3.2017.
Novi korisnik
-

Sve o oglašavanju apartmanana na Airbnb [megabooker.hr] možete pronaći ovdje [megabooker.hr].

Zadnja izmjena: Grimmson (11.3.2017. 9:16)
Grimmson 11.3.2017.
Novi korisnik
-

Ljudi apartmanija [megabooker.hr] je odlična za domaće tržište, a da li ste znali da Megabooker [megabooker.hr] oglašava smještaj na preko 50 svjetskih portala?

Skamp 6.3.2013.
Dugotrajni korisnik
-

Za nas su prvi i najbolji apartmanija i reklama u češkoj, no iznenadili su nas apartmaninfo.hr [apartmaninfo.hr] jer smo dobili značajan broj upita i nekoliko rezervacija ove godine. Također su nam izradili odličnu i modernu web stranicu, stoga preporučamo…..

adrias 1.2.2019.
Novi korisnik
-

Mi smo ove godine odlučili proširiti prisutnost na internetu pa smo između ostalog odlučili apartman postaviti na Vaš link … [croala.hr]. Portal je modernog i inovativnog izgleda pa se nadamo da će pomoći..Imaju mogućnost i besplatnog unosa oglasa..