Pretraživanje
Dionička društva
Naivac 17.1.2013.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

Mislim da ćemo spajanjima i opet dobiti papiriće. Velika je mogućnost, i nadam se, da će se SN BETA ugasiti i da će nam to biti jedina isplata.
Imam sve alfabete i čekati ću do kraja pa što bude. Strpljen, spašen!

borsa 21.2.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Izašao sa Gamom i Deltom odavno i sve karte bacio na ovu drugu polovinu ali nisam veliki optimist znajući sa kim imamo posla

ValueWalk 21.8.2014.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Odavno se zna da je SNHA za stopostotnu likvidaciju kada i ako dođe do prodaje LRH, to su sami rekli više puta i zato je na SNHA ostala vlasnička struktura identična kakva je bila incijalno nakon razdvajanja SNHO. Osim toga, tu je i glavnina dionica LRH-a koje je SNHO imao tako da će dioničari SNHA daleko najbolje proći u smislu isplate sredstava.

Za GAMA-u nije nikada bilo takve jasne komunikacije, odnosno barem ja nisam čuo tako nešto, i osobno ne vjerujem da ćemo tu dobiti nešto s obzirom da su se zaduživali (bar su tako rekli) kako bi proveli posljednje akcije otkupa već će zatvarati te zajmove.

A složio bi se i sa DonJuanom aka VauVau kako sigurno neće ići u prodaju LRHC-a dok ga ne dovedu na maksimuma a do toga ima još barem 2-3 godine. Tu je svakako koristan signal PCTS jer ako krenu u spajanje sva tri društva i konsolidaciju imovine onda je sigurno da slijedi nova faza razvoja i novi investicijski ciklus - PCTS ima ogromnu imovinu praktički bez duga i na taj način bi se znatno popravila bilanca i povećao kreditni potencijal.

“Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed.” Nietzsche

Novi 29.8.2016.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

ValueWalk

Odavno se zna da je SNHA za stopostotnu likvidaciju kada i ako dođe do prodaje LRH, to su sami rekli više puta i zato je na SNHA ostala vlasnička struktura identična kakva je bila incijalno nakon razdvajanja SNHO. Osim toga, tu je i glavnina dionica LRH-a koje je SNHO imao tako da će dioničari SNHA daleko najbolje proći u smislu isplate sredstava.

Za GAMA-u nije nikada bilo takve jasne komunikacije, odnosno barem ja nisam čuo tako nešto, i osobno ne vjerujem da ćemo tu dobiti nešto s obzirom da su se zaduživali (bar su tako rekli) kako bi proveli posljednje akcije otkupa već će zatvarati te zajmove.

A složio bi se i sa DonJuanom aka VauVau kako sigurno neće ići u prodaju LRHC-a dok ga ne dovedu na maksimuma a do toga ima još barem 2-3 godine. Tu je svakako koristan signal PCTS jer ako krenu u spajanje sva tri društva i konsolidaciju imovine onda je sigurno da slijedi nova faza razvoja i novi investicijski ciklus - PCTS ima ogromnu imovinu praktički bez duga i na taj način bi se znatno popravila bilanca i povećao kreditni potencijal.

1.Koliko su dionica otkupili i po kojoj cijeni, tj. koliko su utrosili na otkup sveukupno?
2. Koliko vrijedin GAMA-in paket LRH?

A ship is safe in harbor, but that's not what ships are for.

ValueWalk 21.8.2014.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

@Novi

Razlikujte to što bi vi htjeli i što je realno za početak (wishfull thinking bias). Meni je matematika vaših pitanja jasna ali ne gledate širu sliku očito, ako se ne sječate razvoja događaja nakon podjele SNHO-a još prije par godina sam pisao za svaku od alfabeta što slijedi i ako malo prolistate vidjeti ćete da nisam fulao.

Koliko god da su GAMA i PCTS dignuli kredita za spajanje razmislite iz čega to vraćaju, koji su to prihodi koje GAMA i PCTS ostvaruju s obzirom da nemaju operativno poslovanje? I prema tome, da li mogu vraćati to iz vlastitog CF-a a ili trebaju eksterne izvore. Drugo, Ostoju i ekipu nikada nije zanimalo ubijanje krave zbog šnicle tako da sumnjam da će sada to početi raditi. Imaju oni drugih biznisa od kojih sasvim lijepo žive i bez nas malih dioničara

“Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed.” Nietzsche

DonJuan 15.5.2018.
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

ValueWalk

Neće oni to barem 10 godina prodati…. aka “wushful thinking”. LRHC je Ostojino i Marićevo čedo s namjerom da ostane njihovo čedo.

Zadnja izmjena: DonJuan (2.1.2019. 10:00)
Juka 8.12.2016.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
100%

Ne znam da li je tko primjetio ali izašla je gama na hita otc-u!
Zasad 55 kom na asku po 10.193,00 kn /kom . Ništa na bidu.
Nije nagovor na ništa i nije moj nalog.

http://www.hita.hr/files/otc/hita_otc_market.pdf [hita.hr]

Zadnja izmjena: Juka (7.1.2019. 22:52)

TKO VRIJEDI LETI
TKO LETI VRIJEDI
TKO NE LETI NE VRIJEDI

kvart99 31.10.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
100%

Hvala na obavijesti.

Stavit ću i ja onda 1000kom na 1kn tek toliko da bude ravnoteza u NE-trgovanju……:)

Juka 8.12.2016.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

Pošteno 😀

TKO VRIJEDI LETI
TKO LETI VRIJEDI
TKO NE LETI NE VRIJEDI

kvart99 31.10.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
-

…..evo i ostalih alfabeta na Hitinom OTC-u po vrlo pristupačnim cijenama……:)

…..zapravo je (jedino) Beta izlozena vrlo povoljno, ukoliko se realizira prodaja LRH po očekivanim cijenama….

Dokumenti u privitku:

Capture1.PNG Capture2.PNG Capture3.PNG Capture4.PNG
accountant 17.8.2007.
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

kvart99

…..evo i ostalih alfabeta na Hitinom OTC-u po vrlo pristupačnim cijenama……:)

…..zapravo je (jedino) Beta izlozena vrlo povoljno, ukoliko se realizira prodaja LRH po očekivanim cijenama….

nije BETA izložena povoljno nego na njoj nije provedeno spajanje dionica, kao što na ostalim dionicama jest, tako BETA-e ima ukupno 2.670.000 kom dionica a kod ostalih je stanje u tisućama
u tome je tajne velike razlike u cijeni
btw zadnja cijena po kojoj se vodi GAMA je 8.600 kn a koliko vidim s HITA-e ponuda je po preko 10k
divno!