Franak tvrdi da je ništetna valutna klauzula za kredite u francima, a pravnici i bankari kažu: Katastrofa!

Naslovnica Forum Komentari članaka Franak tvrdi da je ništetna valutna klauzula za kredite u francima, a pravnici i bankari kažu: Katastrofa!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Gospoda bankari….ako vam je presuda KATASTROFA…kupite prnje i adio iz Hrvatske! Dosta ste nam novaca izvukli…odite drugima prodajite kredite po ovim kamatnim stopama!

Još ima malo nade za ove ljude i ovu Zemlju!

koliko je zastara?

cigo universale


koliko je zastara?

Nema je!

Sutra kreće najbrži prst, ili nova epizoda serije, “Zivjeti u RH”, pod nazivom “Banke na toboganu smrti”!

Nadam se Zabi i Pbz-u po nekim povoljnijim cijenama

da li ste sigurni da nema zastare ?
-ja sam imao nenamjenski kredit u švicarcima i otplatio sam ga 2010 ili 2011 s promjenjivom kamatnom stopom -znači po tome imam još osnove za tužbu

Sad ce banke ima gubitke, pa ne ce bit poreza na dobit.Onda ce drzava dignit poreze da to namiri pa cemo svi platit ko da smo digli kredite u svicarcima. Jebenti populizam i ovu žabokrečinu.

Führerschein kaufen, Pass kaufen, ID-Karten kaufen, Green Card kaufen, nicht nachweisbares Falschgeld kaufen
website….. https://www.fastdocuments.net
(jackhool111@yahoo.com)
Whatssapp +1 (9109863818))

Kupite vozačku dozvolu, kupite putovnicu, kupite osobne iskaznice, kupite zelenu kartu, kupite nedetektabilni krivotvoreni novac
web stranica ….. https://www.fastdocuments.net
(Jackhool111@yahoo.com)
Whatssapp +1 (9109863818))

Valutna klauzula je pretvaranje kunskog kredita u neki drugi s isplatama/uplatama u kunama. Uopće ne vidim problem u tome, samo smatram da se na takve kamate onda treba obračunavati PDV jer to nisu novci – kuna je službeni novac u RH, to je roba.

zato je HPB miran i nagrađen ovim jadom od trgovanja

mi smo ipak zemlja slučaj

naći će naši vlastodršci kakav lexić valjda i za banke, pa ne mogu tek tako vratiti ljudima otetih 15mlrd. Hrvatskih kuna, možda bi tko od raje slučajno uložio na burzu, a to pod svaku cijenu treba spriječiti

Ako je valutna klauzula protuzakonita, onda je najbolje da se odmah vratimo na nekonvertibilni dinar. Očigledno je da je to limit financijske pismenosti na ovim područjima


da li ste sigurni da nema zastare ?
-ja sam imao nenamjenski kredit u švicarcima i otplatio sam ga 2010 ili 2011 s promjenjivom kamatnom stopom -znači po tome imam još osnove za tužbu

najbolje ti je da kontaktiraš udrugu franak


Ako je valutna klauzula protuzakonita, onda je najbolje da se odmah vratimo na nekonvertibilni dinar. Očigledno je da je to limit financijske pismenosti na ovim područjima

nije protuzakonita nego je bila nepoštena jer njihovi klijenti nisu unaprijed upozoreni i nisu im objašnjene sve posljedice koje bi mogli imati tijekom otplate kredita ćime je prekršen Zakon o obveznim odnosima i tada vrijedeći Zakon o zaštiti potrošača te slijedom toga, dijelovi ugovora o kreditima su tako poglašeni ništetnima.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close