FOTO: Svečano otvoren hotel ‘Olympia Sky’ vrijedan 172 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka FOTO: Svečano otvoren hotel ‘Olympia Sky’ vrijedan 172 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

I tako ja to vidio uživo nedavno. Apsolutno predimenzionirano, neuskladivo s Jadranom, Mediteranom ili Vodicama, totalna katastrofa. Hotel je vidljiv iz Italije, i to s one strane 🙂 Plus se valjda nalazi 70,01m od mora, go Croatia! Novopečeni bogataši bez ukusa će se trgati da se fotkaju na bazenu na vrhu, ali uglavnom će tu boraviti ture Azijata i stvar će biti puna kroz sezonu bez problema. Šteta, Vodice su bile jedna od lijepih destinacija.

Svaka investicija je hvale vrijedna samo ako donosi novac. Turizam je gospodarska grana koja se za sada isplati i sve dok je tako dobro nam došao!

Mischko@, mozda treba vremena da “sjedne” jer definitivno je promjenio vizuru Vodica. Po meni na bolje. Dizajnerski je impresivan. Ja sam ga isto vidio uživo doduše ne iz same blizine nego centra mjesta. Je,izgleda ogroman ali dizajnerski vjerojatno najmoderniji na čitavom Jadranu!

Vizuelno isti Hotel LONe arhitekata Saše Begovića i Marka Dabrovića iz 3LHD projektnog biroau Zagrebu.

Betonizacija VOdica – me užasava i ne krećem se na tim područjima..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close