FOTO: Pogledajte u kakvom stanu i kvartu danas živi Ivica Todorić

Naslovnica Forum Komentari članaka FOTO: Pogledajte u kakvom stanu i kvartu danas živi Ivica Todorić

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Sam donosi odluke zajedno sa svojom obitelji. Ne želi im u ovoj situaciji biti preveliki teret.
Odabrati će život u Hrvatskoj , pristojan i miran , kao i Pevec, kojem su oteli tvrtku, pod teretom poreznih
navodnih dugova jedne od bratskih firmi…sad je sve povijest, ljudi žive dalje normalno i mirno…

Želim da im agonija prođe što prije, meni osobno nitko nije ništa dužan…a pravni progon kojem sam i
ja sama još uvijek izložena a traje 9 godina, pokazuje. kako sudstvu treba NOVACA …da bi opstalo u ovoj formi….zato će se cijeli postupak -što je više moguće zavlačiti.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

gazda, ne sramoti i sebe i nas po svijetu, javi se u HBOR, smisliti će oni nešto da dobiš još love za vrhunski smještaj

Danas me nazvala neka budaleti-na s broja: +30 282 1081 884 . Pitala me u zašto se nisam odazvala
pozivu na kolonoskopiju….tko, gdje koga zašto…. nakon opisa kolonoskopije…. puštanja zvukova i sl..
budaletina je prekinula poziv….?

Pozvavši natrag ovaj broj, javio se neki čudan ženski glas…sa pitanjem ….halo, ali stranim naglaskom…
Nakon toga prekid poziva opet…… ponovno nazovem taj broj, ali , više nije dostupan….

Što se događa? SOA se upliće u naše živote? …Hakeri se naljepili na naše mobitele?
Koji se vrag događa???

p.s. Vikend sam boravila u Beogradu , na svadbi..zajedno s 40 hrvatskih rođaka…
Jel to netko mene sad zajebava …tj.uznemirava…? Koji je to ku-ac od tehnike, da te netko
vrijeđa, a ne možeš do njega???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Danas me nazvala neka budaleti-na s broja: +30 282 1081 884 . Pitala me u zašto se nisam odazvala
pozivu na kolonoskopiju….tko, gdje koga zašto…. nakon opisa kolonoskopije…. puštanja zvukova i sl..
budaletina je prekinula poziv….?

Pozvavši natrag ovaj broj, javio se neki čudan ženski glas…sa pitanjem ….halo, ali stranim naglaskom…
Nakon toga prekid poziva opet…… ponovno nazovem taj broj, ali , više nije dostupan….

Što se događa? SOA se upliće u naše živote? …Hakeri se naljepili na naše mobitele?
Koji se vrag događa???

p.s. Vikend sam boravila u Beogradu , na svadbi..zajedno s 40 hrvatskih rođaka…
Jel to netko mene sad zajebava …tj.uznemirava…? Koji je to ku-ac od tehnike, da te netko
vrijeđa, a ne možeš do njega???

Mogli bi dobiti veliki račun za mobitel ovaj mjesec…provjerite sa teleoperaterom…
Ne bi vam savjetovao da se javljate ili zovete te egzotične brojeve…


p.s. Vikend sam boravila u Beogradu , na svadbi..zajedno s 40 hrvatskih rođaka…
Jel to netko mene sad zajebava …tj.uznemirava…? Koji je to ku-ac od tehnike, da te netko
vrijeđa, a ne možeš do njega???

ako ste na svadbi nastupali kao ovdje na forumu, ne bi me čudilo da vas je netko od prisutnih preporučio za taj preventivni pregled,
SOA ima trenutno puno veća sr…a kojima se treba baviti, mislim da to možete slobodno isključiti

New Report

Close