FOTO: Ovako već idućeg ljeta može izgledati najveća hrvatska plaža

Naslovnica Forum Komentari članaka FOTO: Ovako već idućeg ljeta može izgledati najveća hrvatska plaža

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Dajte Poslovni…

Ovo je predizborna promičba! Baldasar bla, bla, bla..Baldasar ser…ser…ser…

Hrvati su neuki i nesposobni.

lajkam, baca malo na Bondi Beach u Australiji

Kad sam prvi put došla pogledati nekretnine , koje su se nudile na prodaju na području Žnjana,
ostala sam šokirana..To je definitivno, nejviše upropašten prostor uz obalu …nikakvi kafići,
glazba , i ljubaznost nije mogla zamijeniti osjećaj šoka, kad sam umjesto prekrasno predstavljeni
stanova s pogledom na more n aŽnjanu, vidjela BETONSKE naslage građevina, uglavnom već djelomično zapuštenih pročelja….HRPE BETONA…betonske zgrade najrazličitijih oblika, najjeftinijih materijala,
socijalističke stolarije, bez zelenila, bez stila, boja , i uklopljenih tradicionalnih detalja …………….
OPćenito, SPLIT JE GRAĐEVINSKI I PROMETNI KAOS. Iako mi je ljepši od Dubrovnika, i njegova
povijesna jezgra, melem je na duši, nakon šoka…
Društvo ARHITEKATA Splita, umjesto individudanog preseravanja i natjecanja. moralo bi zajedno sjesti- i izraditi DUGOROČAN plan – Grada………..
Toliko izgrađenih zgradurina, toliko ubranog komunalnog doprinosa…..??!! a ni jedna poštena
cesta u Gradu, sa jasnom horizontalnom i vertikalnom signalizacijom…nikakva povezanost dijelova grada, nikakva zaštita dijelova grada, izvan gradske jezgre/ ima prelijepih vila .ali, /
Na trenutak , arhitekt zablista, na malom segmentu…i pokaže vrhunski građevinski dizajn , a onda
50 metara dalje…groblje arhitekture, otpala žbuka , prljava stolarija po većini starijih zgrada u Splitu…
Zašto, ne primjenjujete ugovore o zajedničkoj brizi stanara za zgrade? Zašto ne plaćate pričuvu,
zašto ovlašteni nadzornici zgrada, ne rade svoj posao…?….
Žnjan………. / neću doći tamo tako skoro/:

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Znate kad će ovo zaživjeti na Žnjanu?
Nikad.
Jer ekipi s ilegalnim objektima uz more to ne odgovara.

mi smo ipak zemlja slučaj

New Report

Close