Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka FOTO: Ovako će izgledati novi zagrebački 'Spomenik domovini', a njegovo podizanje će koštati 21 milijun kuna
Pretraživanje
Dionička društva
Mjesto na kojem će strane delegacije i državnici ostavljati cvijeće i vijence za sve žrtve koje su pale za domovinu bit će, pak, kraj kamenog monolita u blizini portala.
ozapa 1.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Treba investirati u dizanje spomenika tako da se oni koji odlaze zbog pomanjkanja novca, u naletu nostalgije, mogu spomenuti zašto su otišli.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

purCo 9.2.2018.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

kum Miki se prvi sjetio da će ovoj Domovini uskoro trebati spomenik, pa da se još malo zaradi, bravo,
ovo će biti posebna atrakcija našim iseljenicima prve, druge , treće ……..pete……….osme …………..itd generacije
predlažem, dodati još jedan zid boli, gdje će se nalaziti imena najzaslužnijih političara, po mogućnosti sa slikama njih i njihove imovine u Domovini,
eto Ive Gažić, ugledaj se na gradonačelnika i počni i ti razmišljeti o kakvom spomeniku za ZSE

hasenfefer 4.10.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Da spomenici ljudskoj g.luposti.
A Zagrepčani se guše u smeću i još uvijek ne mogu dobiti vodovod i kanalizaciju.

Čemu grad služi ako se u njemu uopće ne može normalno živjeti i ne rješava ni minimum onoga što čovjeku treba za život?

Kamo idu ti naši penezi, a uvjeti života u Zagrebu su postali nepodnošljivi?

neo 25.2.2010.
Dugotrajni korisnik
100%

ja stvarno ne znam zašto tako jeftin spomenik ako nije 100ml kn ne vrijedi ni spominjati

is123456 5.10.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

iskreno meni ovo izgleda super jeftino ako nije najskuplje u eu q ne vrijedi.

mi smo ipak zemlja slučaj

purCo 9.2.2018.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

is123456

iskreno meni ovo izgleda super jeftino ako nije najskuplje u eu q ne vrijedi.

ko komad onoga viadukta što fali u Genovi, još treba dodati jednu malu fontanicu na vrhu i Mikijev kipić kako šora po svima nama
renči 13.2.2006.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Sada ce svi ovi kojima se oproste dugovi gradu zgb glasati za njega. I evo Milana opet. :)

Zadnja izmjena: renči (5.9.2018. 18:12)

Status Quo: Roll Over Lay Down

nekoime33 20.3.2017.
Mali krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

Kreativnost na razini :D