FOTO: Na Markovu trgu sve više branitelja, žele dići šator i ostati

Naslovnica Forum Komentari članaka FOTO: Na Markovu trgu sve više branitelja, žele dići šator i ostati

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Đuro stiže, šator novi diže, druže Zoki izbori se bliže,
kada stigneš navrati na kratko, donio ti Đuro nešto slatko,
tri kašete svježih jagodica, do večeri bit će i glazbica,
kaže Đuro da će tamo noćit’ , nemoj zato večeru preskočit,
jer od Anke, naše ljepotanke, stižu janjci, vrući ajme majci,
ako možeš i Sanju povedi, da nam ona svježi kruh priredi,
mi ne znamo dal’ bi crn ili bili, ne bi tebe uvriditi tili,
niš’ ne brini, tu su suncobrani, da ti Sanju sunce ne ožeže,
dok nam kruh na tanke šnite reže,
dođi druže na divane malo, još ti malo na vlasti ostalo,
ako hoćeš povedi i Freda, nema veze što nam ništa neda

Da bi Đuro dobio pemziju od 25 soma kuna dozivotno treba bar desetak obicnih radnika izdvajat kroz davanja..to je jedna firmica
Dakako adaptirana kuca i novo auto svakih 7 godina i pitaj boga kolko jos privilegija nisam racunao

noiz,
zamjeni se sa djuron kad ti smetaju njegove privilegije!

Pa, koja je to – glumica-poslala pečenu hranu…šatorašima..
pa, ovo u Hrvatskoj je postao pravi cirkus..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nemam se ja sta mjenjat snjim..al zar pored svih tih privilegija moras PROSVJEDOVATI jos i dijelit građane..jer tko ih ne podrzava danas nije Hrvat ili je neprijatelj drzave..komunist ili ne znam sto jos ne
Stvorili su atmosferu podjela i to je u ovakvoj ekonomskoj situaciji jako opasno
Da skratim Hdz cim nije na vlasti stvara kaos u drzavi..pravi domoljubi nema sta


Nemam se ja sta mjenjat snjim..al zar pored svih tih privilegija moras PROSVJEDOVATI jos i dijelit građane..jer tko ih ne podrzava danas nije Hrvat ili je neprijatelj drzave..komunist ili ne znam sto jos ne
Stvorili su atmosferu podjela i to je u ovakvoj ekonomskoj situaciji jako opasno
Da skratim Hdz cim nije na vlasti stvara kaos u drzavi..pravi domoljubi nema sta


pa Zoki ima više od 25 000, a nije k….. privrijedio ovih 3,5 godine, da nije bilo Đura i svih branitelja, sada bi Zoki i većina njegovih mlatimudana, koje naziva prvim ešalonom Bundeslige, bili većinom nezaposleni ili slabo plaćeni, to je najnesposobnija protuhrvatsska Vlada, koju smo ikada do sada imali u državi, nakon mjesec dana od izbora vidjelo se da nemaju pojma o ničemu, napisao sam da ih treba srušiti odmah i kod toga i danas stojim, ali na žalost oni su nakupili 3,5 godine radnog staža uz dobra primanja na naš račun



Nemam se ja sta mjenjat snjim..al zar pored svih tih privilegija moras PROSVJEDOVATI jos i dijelit građane..jer tko ih ne podrzava danas nije Hrvat ili je neprijatelj drzave..komunist ili ne znam sto jos ne
Stvorili su atmosferu podjela i to je u ovakvoj ekonomskoj situaciji jako opasno
Da skratim Hdz cim nije na vlasti stvara kaos u drzavi..pravi domoljubi nema sta


pa Zoki ima više od 25 000, a nije k….. privrijedio ovih 3,5 godine, da nije bilo Đura i svih branitelja, sada bi Zoki i većina njegovih mlatimudana, koje naziva prvim ešalonom Bundeslige, bili većinom nezaposleni ili slabo plaćeni, to je najnesposobnija protuhrvatsska Vlada, koju smo ikada do sada imali u državi, nakon mjesec dana od izbora vidjelo se da nemaju pojma o ničemu, napisao sam da ih treba srušiti odmah i kod toga i danas stojim, ali na žalost oni su nakupili 3,5 godine radnog staža uz dobra primanja na naš račun
[/quote]

jesi li ti demokrat ili divljačina? većina naroda ih je izabrala, neka odrade svoj mandat i to je to. tvoje mišljenje nije relevantno. može li to tvoj divljački mozak shvatiti? shvaćaš li ti bit demokracije ili ne? ti hoćeš da ulica mijenja vlast? kladim se da ne živiš u RH nego nam soliš pamet iz kanade i sličnih država.

...povijest se ponavlja...




Nemam se ja sta mjenjat snjim..al zar pored svih tih privilegija moras PROSVJEDOVATI jos i dijelit građane..jer tko ih ne podrzava danas nije Hrvat ili je neprijatelj drzave..komunist ili ne znam sto jos ne
Stvorili su atmosferu podjela i to je u ovakvoj ekonomskoj situaciji jako opasno
Da skratim Hdz cim nije na vlasti stvara kaos u drzavi..pravi domoljubi nema sta


pa Zoki ima više od 25 000, a nije k….. privrijedio ovih 3,5 godine, da nije bilo Đura i svih branitelja, sada bi Zoki i većina njegovih mlatimudana, koje naziva prvim ešalonom Bundeslige, bili većinom nezaposleni ili slabo plaćeni, to je najnesposobnija protuhrvatsska Vlada, koju smo ikada do sada imali u državi, nakon mjesec dana od izbora vidjelo se da nemaju pojma o ničemu, napisao sam da ih treba srušiti odmah i kod toga i danas stojim, ali na žalost oni su nakupili 3,5 godine radnog staža uz dobra primanja na naš račun
[/quote]

jesi li ti demokrat ili divljačina? većina naroda ih je izabrala, neka odrade svoj mandat i to je to. tvoje mišljenje nije relevantno. može li to tvoj divljački mozak shvatiti? shvaćaš li ti bit demokracije ili ne? ti hoćeš da ulica mijenja vlast? kladim se da ne živiš u RH nego nam soliš pamet iz kanade i sličnih država.
[/quote]
kao prvo kolega, da nešto odmah razriješimo, nismo mi Đuro i Zoran, stoga se nadam da ćemo na obostrano zadovoljstvo u tome uspjeti, u svom višegodišnjem pisanju na ovom forumu nikada nikoga od forumaša nisam pokušao uvrijediti ili ponižavati, zato Vas molim da i Vi, ukoliko je moguće primjenite isto prilikom pisanja postova, naime, sada da se osvrnem na vaš komentar, koliko je meni kao lovcu poznato, divljačina je odstrijeljena divljač, što bi značilo da nisam u mogućnsti pisati na forumu, pa čak i da me procjenjujete kao divljaka, nije primjereno da to javno iznosite na forumu, što se tiče demokratski izabrane vlasti, ne slažem se da svaka, pa i ova najnesposobnija, treba mirno sjediti u svojim foteljama i čekati kraj mandata, bez obzira na rezultate (ne)rada i stanje u državi, mirni i dostojanstveni prosvjedi nisu nasilno rušenje vlasti, obzirom da sam na početku mandata ove Vlade,procijenio da nema kompetentne ljude, za određene funkcije, dalo se naslutiti da neće imati rezultate i kvalitetno voditi državu, ma koliko oni to željeli, ljudi jednostavno nemaju reference i iskusvo za takve poslove, nisu oni toliko krivi, koliko naš sustav, koji takvima nesposobnjakovićima to omogućuje, navesti ću Vam nekoliko ministara, a Vi mi potkrijepite, čime su to oni u svom životu zaslužili preuzeti najodgovornija mjesta u izvršnoj vlasti, Jakovina, Maras, Matić, Jovanović, Zlatar- Violić, Grčić,Bauk, i na kraju Milanović, osim vjernosti, odanosti i pripadnosti partiji, što se u njihovim dupelizačkim redovima jako i jedino cijeni, stoga probajte razumjeti da riječ srušiti, ne znači ovaj i ovakav način, koji oni pokušavaju primjeniti sa policijom, nego dugotrajne prosvjede s iznošenjem argumenata o njihovoj štetnosti, koja se na žalost odrazila na sve nas, pa i one koji misle da ih se to ne tiče, najviše mi smeta kada se neprekidno vraćaju u prošlost i za sve okrivljuju prethodnu vlast, bez obzira koja to bila, mi znamo da je načinjena šteta, da je bilo prilično kriminala, oni su dobili mandat, da to rješavaju, a ne da o tome samo pričaju, jer to možemo i mi evo ovdje, te na kraju da još samo demantiram Vaš navod da pišem iz Canade, još večeras ću biti u Zagrebu, ako zatreba, kao što sam i 04/05.08.1995 bio tamo gdje je trebalo

Kolega Moller ja stvarno ne vidim na koji Vi to način možete opravdati prosvjednike.
Mirni prosvjedi koji nisu po hrvatskim zakonima?

Jučerašnja blokada Savske ceste (žile kucavice Zagreba) s plinskim bocama pokazuje terorističko ponašanje prosvjednika.

Ovo me jako podsjeća na 1991 i bradate spodobe koje su balvanima zapriječili promet hrvatskim državljanima.
I onda na tim punktovima zahebavali građane i prijetili oružjem.

To je za mene isto pleme.

Kako smo riješili te 1991., tako ćemo riješiti i ove 2015.

Nitko u mom gradu neće postavljati eksplozivne barikade, pokraj škola i vrtića.

I ja ću doći u Zagreb i braniti Hrvatsku državu i njegove zakone.

Zagreb, nepokoreni grad.


Kolega Moller ja stvarno ne vidim na koji Vi to način možete opravdati prosvjednike.
Mirni prosvjedi koji nisu po hrvatskim zakonima?

Jučerašnja blokada Savske ceste (žile kucavice Zagreba) s plinskim bocama pokazuje terorističko ponašanje prosvjednika.

Ovo me jako podsjeća na 1991 i bradate spodobe koje su balvanima zapriječili promet hrvatskim državljanima.
I onda na tim punktovima zahebavali građane i prijetili oružjem.

To je za mene isto pleme.

Kako smo riješili te 1991., tako ćemo riješiti i ove 2015.

Nitko u mom gradu neće postavljati eksplozivne barikade, pokraj škola i vrtića.

I ja ću doći u Zagreb i braniti Hrvatsku državu i njegove zakone.

Zagreb, nepokoreni grad.


samo vi pustite zokija da vas jaše još jedan mandat, valjda vam godi,
blokade i plinske boce nikako ne podžavam, ali tamo ima ljudi sa stvarnim , a ne lažnim PTSP, kao već znamo tko, radi stana i funkcije



Kolega Moller ja stvarno ne vidim na koji Vi to način možete opravdati prosvjednike.
Mirni prosvjedi koji nisu po hrvatskim zakonima?

Jučerašnja blokada Savske ceste (žile kucavice Zagreba) s plinskim bocama pokazuje terorističko ponašanje prosvjednika.

Ovo me jako podsjeća na 1991 i bradate spodobe koje su balvanima zapriječili promet hrvatskim državljanima.
I onda na tim punktovima zahebavali građane i prijetili oružjem.

To je za mene isto pleme.

Kako smo riješili te 1991., tako ćemo riješiti i ove 2015.

Nitko u mom gradu neće postavljati eksplozivne barikade, pokraj škola i vrtića.

I ja ću doći u Zagreb i braniti Hrvatsku državu i njegove zakone.

Zagreb, nepokoreni grad.


samo vi pustite zokija da vas jaše još jedan mandat, valjda vam godi,
blokade i plinske boce nikako ne podžavam, ali tamo ima ljudi sa stvarnim , a ne lažnim PTSP, kao već znamo tko, radi stana i funkcije
[/quote]

Gledajte gospodine Moller ja ne znam zašto Vi opet razgovor preusmjeravate na trenutnu nesposobnu politiku.
Da Milanovićeva je Vlada nesposobna. Ako Milanović opet dobije izbore to će biti zato jer je oporba još nesposobnija od njih.
Koliko vidim HDZ nema niti programa niti znanja da izvede zemlju iz bilo čega.

Meni se iskreno dnevna politika gadi i ne vidim uopće da će se nešto promjeniti u tome.

Ja govorim o poštovanju zakona ove države. Zakon treba vrijediti jednako za sve.
Ja očekujem da će policija napokon početi raditi svoj posao i štititi zakone ove zemlje.

Ako policija ne može uvesti red neka se pozove vojska.

U suprotnom građani kojima je već pun ku.rac ovih sirovina na cestama Zagreba će se sami organizirati i riješiti to.

Uostalom vidjeli kakvi su to “hrabri ratnici”.
Plačipičke koje su pobjegli od policije u Crkvu.

Ako već kršiš zakone hrvatske države onda budi čovjek i snosi i posljedice.

@hasenfefer
da li vi stvarno mislite, da se ljudi koji su dali svoje zdravlje za domovinu nekoga boje? mislim da će Zoki ovdje izvući deblji kraj, normalno je da brani svoju poziciju, jer nakon ovog mandata, on nikada više u hrvatskoj neće imati šanse


@hasenfefer
da li vi stvarno mislite, da se ljudi koji su dali svoje zdravlje za domovinu nekoga boje? mislim da će Zoki ovdje izvući deblji kraj, normalno je da brani svoju poziciju, jer nakon ovog mandata, on nikada više u hrvatskoj neće imati šanse

Vi stvarno mislite da je samo ta skupina ljudi branila Hrvatsku?
Ma nemojte biti smiješni.

Mislite da HDZ ima ikad šanse da se na miran način vrati na Vlast nakon što je pokrao hrvatski narod i uzrokovao ovaj egzodus mladih van.

Mislite da se Klema i ostalih kriminalaca u Hrvatskoj neko boji.

Neće mafijaši i kriminalci više upravljati Hrvatskom.

Meni sestra živi u Savskoj.

Pa što da je s autom naletila na plinsku bocu?

Ljudi su jako ogorčeni na ove takozvane branitelje.
Jer to nisu hrvatski branitelji.

Hrvatski branitelji poštuju Hrvatsku državu i njihove zakone.

Problem je taj što će zbog g.lupog Vase, Karamarka i Klema SDP opet dobiti izbore.

Jer koliko god bili loši ovi su još gori.

Tako da će puno ljudi izaći na izbore i opet glasati protiv.

Protiv partizanskih mirovina i HDZa.



Kolega Moller ja stvarno ne vidim na koji Vi to način možete opravdati prosvjednike.
Mirni prosvjedi koji nisu po hrvatskim zakonima?

Jučerašnja blokada Savske ceste (žile kucavice Zagreba) s plinskim bocama pokazuje terorističko ponašanje prosvjednika.

Ovo me jako podsjeća na 1991 i bradate spodobe koje su balvanima zapriječili promet hrvatskim državljanima.
I onda na tim punktovima zahebavali građane i prijetili oružjem.

To je za mene isto pleme.

Kako smo riješili te 1991., tako ćemo riješiti i ove 2015.

Nitko u mom gradu neće postavljati eksplozivne barikade, pokraj škola i vrtića.

I ja ću doći u Zagreb i braniti Hrvatsku državu i njegove zakone.

Zagreb, nepokoreni grad.


samo vi pustite zokija da vas jaše još jedan mandat, valjda vam godi,
blokade i plinske boce nikako ne podžavam, ali tamo ima ljudi sa stvarnim , a ne lažnim PTSP, kao već znamo tko, radi stana i funkcije
[/quote]

Karamarko: Ma kakav zakon su prekršili? To su branitelji! (24 sata)

Evo Vi ne podržavate blokade i plinske boce, a gospodin Karamarko da.

Znači glavni lider oporbe ne poštuje hrvatske zakone.

I on misli da će netko glasati za njega?

Da ima malo premijerskog kapaciteta pozvao bi na smirivanje situacije i tražio da hrvatska policija zaštiti i provede hrvatske zakone.

Sanader je dr doktor znanosti prema njemu.

New Report

Close