FOTO: Luksuzan stan uz spektakularni pogled na grad iz gotovo svih prostorija

Naslovnica Forum Komentari članaka FOTO: Luksuzan stan uz spektakularni pogled na grad iz gotovo svih prostorija

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ledeno hladno i nemaštovito do boli, ova rasvjeta je bila “hit” prije valjda 15 godina i kao korov je zaposjela sve prostore gdje skorojevići angažiraju netalentirane arhitekte da ulupaju novce u ništa.

Uz ozbiljno preuređenje interijera te zamjenu odurne stolarije ovaj stan bio mogao biti zanimljiv, ali cijena bi morala reflektirati potrebu za temeljitom naknadnom rekonstrukcijom.

Hladno i sterilno,zatvori su ajme ,rasvjeta staromodna,pogled ok.

…..sve , sve …sve drugo
-.samo ne ovakvo uređenje stana…….to je stereotip koji moramo izbjegavati……..
zašto nisam dizajner unutarnjeg prostora…?…Zamisli, investitor ti daje- slobodne ruke, da ga okružiš prostorom kako želiš..
KOntrola prostora i interijera meni slijedi. svaki put kad se vraćam iz inozemstva..kakav je osjećaj
ući u svoju kuću.? Što osjećaš? Da li svoj prostor doživljavaš preskromnim i bezličnim…
skučenim, tamnim ili praznim i beživotnim…..
Kad uđem u svoju kuću, moje srce mi skoči, a pogled na moj interijer potvrđuje činjenicu- da
je po mojoj mjeri, mom ukusu i potrebama….taman takav-kakvog trebam!
osobnost…. kakva god…ali originalnost…. imati svoj stil….to je -dom.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

stan je ok. kupaonica standardno premala.. bez prozora.. cijena.. recimo da se za signifikantno manje pare može signifikantno bolje u boljem kvartu

even better than the real thing

New Report

Close