FOREX, ZLATO, NAFTA – Pitajte Admiral Markets što Vas zanima!

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije Opće financije FOREX, ZLATO, NAFTA – Pitajte Admiral Markets što Vas zanima!

Ekipo,

Sljedećih nekoliko tjedana imat ćete otvorenu ovu temu koja će vam služiti za izravnu komunikaciju s direktorom tvrtke Admiral Markets Hrvatska glede upita vezanih za tržišta robom te trgovanje valutama, kao i sva ostala vezana uz commodities i forex.

Na vaša pitanja odgovarat će mr. sc. Saša Ivanović, direktor tvrtke Admiral Markets Hrvatska.

Napomena: Ova će tema prvih tjedan dana biti aktivna pod TK – Hrvatska, a zatim ćemo je prebaciti pod Opće financije

Suricata suricatta

konacno… [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

mene zanima ako može jedna dugoročnija analiza za euro dolar i za zlato

HVALA

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

mene zanima gannova mrža za PTKM, gannovi ciklusi za spx, sa sqare of nine da vidim di točno griješim.hvala

Frankly my dear, I don't give a damn!

saša posto direktor. [thumbsup]

Mene zanima šansa dolara da ojača u odnosu na euro.
Može li up 3,5 %? da ga se riješim

hvala

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

Pozdrav svima i nadam se da će ova tema biti korisna i produktivna!

Pa ovako što se tiče analize za EUR/USD mogu sa svojeg gledišta reći da bi trebalo pričekati jer se nalazimo na levelu 1.4000, a kad se gleda u prošlost, vidimo da se valutni par voli igrati sa tim levelom.
Target u rastu bi mogao biti područje oko 1.4300, no po meni je veća vjerojatnost nastavka pada. U slučaju da par probije level 1.4000, onda ćemo gotovo sigurno vidjeti značajniji pad sa prvim targetom na 1.3600, a kasnije na 1.3000.
Što se tiče zlata, Buy tek na 1750.
Neka duža analiza na žalost nije moguća jer bi to bilo čisto nagađanje. Za franak se je moglo očetivati da će doći do ovakvog rezultata pa smo i napravili za njega dugoročniju analizu.
Moj način analize je tehnička + fundamentalna, te mi jedna bez druge ne ide, a sada kakva je situacija, ako nisi ušao u sell na 1.4500 sada ulazit u poziciju je kasno. Jedina pametna trgovina bi bila čekati značajnije probijanje levela 1.4000 i onda u slučaju da se valutni par vrati na taj level, prodati ga na duže razdoblje. Stop loss je 100 pipseva.

Trading for everyone

Gannova mreža uff…
Što se tiče nje nisam baš stručnjak! Fibo, projekcijske linije, pivoti…. to da ali Gann ne koristim. To je jedan odličan alat koji svakako vrijedi proučavati, ali ja se nisam snašao sa njime i doslovno sam bio slijep.

Trading for everyone

Hvala evo baš gledam euro/usd na
EUR/USD
1.3946

-0.0147
-1.04%

Ako ostane ispod 1,400 jel mogu onda računati na 1,3600? Tu ga frknem bez beda, pogotovo ako to postigne prije 12.09.

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

isprika, ne prije 12.09. nego prije 21.09.

sorry evo update
EUR/USD
1.3888

-0.0205
-1.45%

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

Molm Vas za analizu EUR/PLN? Dali su zloti sada trenutno potcijenjeni naspram EUR?

...biti najbrži čovijek na svijetu...

hoće li bit dnevne analize i trejdovi?

Pozdrav.
Ako moze fundamentalna eur usd

Poslao sam upit kolegi iz Poljske da napravi analizu pa je postavim kasnije!

Trading for everyone

New Report

Close