Pretraživanje
Dionička društva
marko242 14.6.2013.
Mali krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

Evo napokon sam krenuo sa stvarnim računom. Imao sam demo kod nekoliko brokera, ali najviše mi se je svidjeo fxlider pošto su me ubrzo nakon registracije nazvali te malo po malo mi objasnili još neke nepoznanice kao i to da imaju socijalnu mrežu gdje mogu kopirati ostale trajdere. Samo neka ovo svo proučavanje urodi sa plodem!
E neka se ponovo dogodi onakav pad zlata kao što je bio pa da uđem u prodaju na tom trendu :)

ForexFX 8.5.2012.
Srednji krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

Uh, FX lider, jesi pogledo kakve uvjete imaju? Tri puta veće spreadove nego ostali brokeri. Usporedi spread na glavnim parovima sa ovim ovdje: http://www.admiralmarkets.com.hr/analytics/ [admiralmarkets.com.hr]

Sa socijalnom mrežom budi oprezan, jer su na drugoj strani početnici kao i ti.

Misli lokalno, djeluj globalno!

marko242 14.6.2013.
Mali krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

Jesam, vidio sam da su spreadovi kod Fx lidera veliki. Ali npr. za admiral naišao sam na neke negetivne komentare (da se finaciraju iz depozita i slično),dok ovdje sam zadovoljan sa podrškom. Prije svega dosta pomaže to da imam kontakt osobu koju mogu pitati za kretanja na tržištu. Također su mi spomenuli da se kao kompanija financiraju iz spreadova što bi značilo da su nam zajednički interesi. A oko socijalne, da se pronaći iskusne trejdere pošto su svi pokriveni sa statistikama trgovanja.

Ali hvala na savjetu oko socijalne, oprezan sam jako oko kopiranja pa tražim one manje sklone riziku. Bitan je samo profit gdje god da sam, a vidim da moram baš polagano korak po korak trgovati…

marko242 14.6.2013.
Mali krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

Financirali se oni zaista iz spreada ili ne, meni na kraju dođe na isto. Svakako je lijepa misao da se financiraju iz spreada jer onda mi i ne bi smetalo što je skuplji kruh.

Kako god bilo da bilo, ja nisam uložio preveliki novac tako da ako i postoji nešto tako kao taj spomenuti fantomski porez on mene ne kači. Savjeti i preporuke koje dobivam sa njihove strane su jako dobri, ne uvijek točni ali dovoljno pouzdani da mogu trgovati prema njima te za sada ostvarivati profit.

Nego, slušam stalno da bi Amerika trebala popustiti svoje monetarno stimuliranje, tako da mi zvuči da bi trebalo otvoriti jednu dugoročniju poziciju zlata na sell. Što mislite o tome?

torpedo 29.3.2009.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

marko242

Financirali se oni zaista iz spreada ili ne, meni na kraju dođe na isto. Svakako je lijepa misao da se financiraju iz spreada jer onda mi i ne bi smetalo što je skuplji kruh.

Kako god bilo da bilo, ja nisam uložio preveliki novac tako da ako i postoji nešto tako kao taj spomenuti fantomski porez on mene ne kači. Savjeti i preporuke koje dobivam sa njihove strane su jako dobri, ne uvijek točni ali dovoljno pouzdani da mogu trgovati prema njima te za sada ostvarivati profit.

Nego, slušam stalno da bi Amerika trebala popustiti svoje monetarno stimuliranje, tako da mi zvuči da bi trebalo otvoriti jednu dugoročniju poziciju zlata na sell. Što mislite o tome?

Zlato je odradilo najveći pad i u padajućem je trendu od 1917$.
Vjerojatno sa QE završavaju sredinom iduće godine dok velika ekipa završi sa preslagivanjem portfelja i imovine.

Mada mi nije jasno iz prijašnjih postova o kakvoj dugoročnoj strategiji govoriš kad dugoročno plaćaš 2-3 puta veći spread!!!

verdi 20.3.2008.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

koliko ja znam admiral je skuplji na nafti od lidera. 6 centi na suprot 4 ali spread tako i tako za početnika ni je ni važan. paziš se uboda komarca dok te slon ne pregazi.

who dares, wins

marko242 14.6.2013.
Mali krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

Dobro u pravu si, al sve se svodi na to da mi je dobra podrška na fx-u. A što si napisao da sljedeće godine je preslagivanje portefelja i imovine? Ne razumijem na što si mislio…

Jinx 9.1.2014.
Novi korisnik
-

forexman

Nema negativnih stvari, faktor je čovjek koji sam preuzima rizik za sebe. Stvar je u tome što je čovjek pohlepan, a kada je pohlepan onda može i izgubiti. Uvijek mora proći faktor vrijeme, svi bi htjeli da je to jučer ili danas. Nadam se da znate o čemu pričam.

Slažem se :)
Kako kaže stara trgovačka:
“Bulls and bears make profit. Pigs get slaughtered.”

Makar ja nikad nisam volio foreks. Kod mog brokera ne smijem skalpirati a grafovi su mi pre ne stabilni da bi se odlučio što da radim.

Zadnja izmjena: Jinx (9.1.2014. 14:06)
amater23 28.7.2011.
Mali krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

100$ no deposit bonus za sve klijente kompanije.

www.forex-rabat.com/srbijanodepositbonus

ForexFX 8.5.2012.
Srednji krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

http://www.admiralmarkets.com.hr/analize/fundamentalna-analiza-hr/2014/06/02/u-cetvrtak-odluka-ecb/ [admiralmarkets.com.hr]

Mislim da Dragi mora napravit nešto, jer je pritisak ogroman. Ako ne napravi, ode euro na 1.4000 opet.

Misli lokalno, djeluj globalno!

pipmaster 13.11.2014.
Novi korisnik
-

postovani
Zasto na ovom forumu raspravljate o admiralu i fxlideru. Pred mnogih drugih renmiranijih brokera
Mi radmo sa fxpro ironfx, fxcm,,,,,
Zasto nema rasprva o takvim brokerima