Fitch razveselio, Linić se već priprema za novo zaduženje uz 7 posto kamate

Naslovnica Forum Komentari članaka Fitch razveselio, Linić se već priprema za novo zaduženje uz 7 posto kamate

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Spas za Hrvatsku bi bio da joj se pogorša “kreditni rejting” toliko da joj ni jedna banka više neda kredit .

To je jedini način da ovi političari prestanu trošiti nezarađeno , podmičujući svoje glasaće .

Ova ista garnitura je “uspjela” Hrvatsku zadužiti od 2000. do 2003. za novih 10 miliardi eura .

Kako su krenuli , ovaj puta će nas zadužiti još i više , i sve preostale tvrtke rasprodati .

HPB , CO , INA , Zgb aerodrom , koncesije …..

.

Možda je Iran pred ratom, ali činjenica jest da ne uviđa nitko od RH državnika kako arabske zemlje nemaju vanjskog duga niti centa. Nabrojimo neke: Saudi Arabia, Iran, Katar, Oman, SAE, Egipat, Cijela Indonezija muslimanska… KAko oni mogu bez kredita a mi ne? Koga mi to zavaravamo sa stvaranjem ovisnosti na 56mird eur? Pročitali su nas davno stranci, ne trebamo taj vanjski dug više, bolje ga vratimo dok još možemo.
Kredit od 7% je prostitucija. To je nemoguće vratiti. Ako je taj kredit bio uvjet za ostajanje na BBB- rankingu, onda bolje da nam ode kreditni rejting. Jer poslije Barclaysa i Fitcha pariške lože dolazi Moody’s, a za njim amerikanci sa JPMorgan na čelu.
7% je previše za vratiti i za jednogodišnji stand by.
Najviše bih volio da je BBB- uvjet za ulazak u EU, jer onda u EU ne bismo mogli ući…

Svake godine ovi naši političari samo za kamate daju našim Kolonizatorima čak 3.000.000.000,00 EURA !

Siguran sam da će kad-tad , kad proradi DORH i naše pravosuđe odgovarati za kriminal zaduživanja naše djece , unuka i praunuka .

Pod hitno treba donijeti Zakon : “…da se odreže ruka svakom političaru koji digne kredit u ime budućih pokoljenja”

.

Novi uspjesi naše Vlade !

Linić opet zadužuje bez pokriča našu djecu , unuke i praunuke

samo za kamate će svake godine trebati plaćati 800.000,00 kn !

.

samo da se ne ponovi najčešći scenarij prilikom dizanja kredita, a to je trpanje u vlastite džepove kod realizacije kredita, a kasnije kod raspodjele. , a naposlijetku se cjelukupni troškovi raznoraznih provizija prebace na građane. krediti su nam neophodni. isto kao u domaćinstvu kod kupovine skupljih stvari.

New Report

Close