‘Financijsko ponašanje građana ispod razine znanja’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Financijsko ponašanje građana ispod razine znanja’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Možeš nastradati ni kriv ni dužan.Evo moj primjer:Kupovao sam dionice Luka Rijeka po 135 kn,i sve je bilo u redu,ali,vlada RH postavila retarda za ministra,razvlastio čovjek luku imovine,bez ikakvog suvislog razloga,i dakako,tada i zbog toga pokazaše se minusi,koje je firma rješila smanjivanjem nominale sa 100 kn na 40 kn,tako je padala i vrijednost na burzi,pa sam na kraju prodao dionice po 47 kn,sve skupa minus mi je bio nekih 25000 kn.Dakle,ni financ pismenost nije garancija,pa predlažem da se uvede kao jedan dobar dio (dotične,nastave financ.opismenjavanje) o procjeni ministra,tj.da li je normalan čovjek ili krčmi državno kako mu se prohtije.Taj koji je mene utopio,neću ga imenovati,inicijali su mu GF.

Romel, 29.03.2017. u 17:44
Financijsko ponašanje građana ispod razine znanja

Građani samo sramote svoju državu.
Rješenje svih naših problema je da HDZSDP političari nabave bolje građane.

Mene samo zanima sta je konkretno g.Vujcic napravio od kada je na funkciji guvernera


Mene samo zanima sta je konkretno g.Vujcic napravio od kada je na funkciji guvernera

Dobro se najeo i obukao na račun svih nas, pogledaj izvještaj i stavke za reprezentaciju, na TV-u svaki dan ima novo neobučeno odjelo, kravatu, košulju, pa dokle više… jel moramo uzeti vile da to rješimo.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

I to je vec nesta.

Moze sada bas neki konkretan odgovor ako netko zna.


I to je vec nesta.

Moze sada bas neki konkretan odgovor ako netko zna.

Uveo je novinu u naš ograničeni financijski pojmovnik, strukturalne reforme.
Znači odlučio je stvarati kune iz ničega, vjerovatno po nalogu ECBa, zato se ministar Marić kod nas zadužuje po 2-3%

http://www.jutarnji.hr/biznis/financije-i-trzista/maric-se-uspio-zaduziti-rh-izdala-obveznicu-u-iznosu-6-mlrd.-kn-uz-povijesno-najnizi-prinos/4502252/

Možemo ga nazvati i štampač Vujčić.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

zanimljiv izbor fotografije uz članak

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Milijunski-gubitak-tvrtke-koju-je-Todoric-kupio-od-Rohatinskog

New Report

Close