FIMA – ide na burzu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FIMA – ide na burzu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

što mislite o ovome

jel to teaser, trač ili mi je promaknulo neko štivo?
mislim da bi bilo baš dobro da izađu.s pravom prvokupa za građane RH koji sudjeluju na forumu i uz diskont od 10ak postotaka na BV [smiley2]. ionako sve financije tržimo iznad 3BV pa bi bilo kanapea i šampanjca nakon samo nekoliko dana

...pig slayer...

mislim oni su počeli sa širenjem , na istok , imaju fodove ,VABU ako se ne varam još uvijek, mislim da su ok.

Kad će Aureus na burzu??

stigla marina pa popucala par postova odma neka neka [smiley2][smiley2]

Moram nadoknaditi zaostatak, vidim neki dosli poslje mene pa imaju preko 2000 komentara. 🙂

marina6 bez ljutnje

odakle ti informacija ako se smije znati?

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Za FIMU – sutrasnji poslovni. Za Aureus – nagađanja (+ Floki natuknuo).

bilo bi ih dobro vidi na burzi

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Kako je dobro, vidjeti te opet … staviti novac u tvoje dionice … kao nekad, donesi mi porast … za neka nova nova nova vremena …

I love the Smell of Profits in the Morning

Može. Ali kada ih kupim, prvo što bih zahtjevala u promjenama je osmijeh na licima njihovih djelatnika. Čovječe… užas pravi. Uđeš u ured… kao da si ušao u kriptu. Ponašaju se (i izgledaju) kao Borgovci.
Odred Borgovaca. Ovaj moj Borg u Rijeci se u životu nije osmijehnuo. Nikada. [smiley8]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Nemoj mi reći da trgujeđ preko FIME?!?!

Jel još šalju naloge faksom ?!?!?

I love the Smell of Profits in the Morning


Može. Ali kada ih kupim, prvo što bih zahtjevala u promjenama je osmijeh na licima njihovih djelatnika. Čovječe… užas pravi. Uđeš u ured… kao da si ušao u kriptu. Ponašaju se (i izgledaju) kao Borgovci. Odred Borgovaca. Ovaj moj Borg u Rijeci se u životu nije osmijehnuo. Nikada. [smiley8]

Pa to je ozbiljan pristup klijentu…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close