Filipović Čabru daruje gubitaša

Naslovnica Forum Komentari članaka Filipović Čabru daruje gubitaša

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

koji bijednici pljujete po firmi koja je darovana

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

poklonjenom konju se ne gleda u zube [emo_smijesak][emo_smijesak]

…čovjek pokloni svoju imovinu društvenoj zajednici,a onda umjesto hvala dobije podsmijeh…

…čuveni hrvatski jal,sve što je dobro mi popljujemo…[emo_zloban]

čovjek pokloni svoju imovinu društvenoj zajednici,a onda umjesto hvala dobije podsmijeh…

…čuveni hrvatski jal,sve što je dobro mi popljujemo…

Da bakice, nevjerojatno. Odnosno žalosno[emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban]

A što se čudite? Pa odavno je jasno da ono što je nenormalno je kod nas normalno. Kod nas je frajer onaj koji krade i onda dobije 3 godine zatvora, odleži 1,5 godinu i onda se smije poslije ispijajući koktele na Azurnoj obali ili Bahamima. Svaki takav iza sebe odmah dobije još 10tak sljedbenika. Shema 1.

Pa šta Todorić ne daruje Agrokor za kunu.

Vrijedi i manje.

Vidim da opet imaju reklamu kolilo su uništili domaćih obitelji: mljekara, poljoprivrednika, stočara, malih obrtnika……

slobodno nastavite niz.

Jedino bi želio da ipak kupi Mercator da Slovenci vide kak je to radit u Europi.

[emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]


A što se čudite? Pa odavno je jasno da ono što je nenormalno je kod nas normalno. Kod nas je frajer onaj koji krade i onda dobije 3 godine zatvora, odleži 1,5 godinu i onda se smije poslije ispijajući koktele na Azurnoj obali ili Bahamima. Svaki takav iza sebe odmah dobije još 10tak sljedbenika. Shema 1.

Il ga uvale u Sabor kao švercera Keruma. [emo_smijeh]

Ljudi su prokleti, kada vam netko pokloni uhodan posao sa cjelokupnim dobro razrađenim poslovnim procesom, koji ima i svoju hidrocentralu iz koje pravi struju za pilane onda vi ne smijete ništa drugo reći nego jedno veliko HVALA, jer da meni takvo nešto pokloni onda bih ja znao kako to učiniti još boljim jer ovdje ti ne treba ništa više nego dobar upravitelj koji ima volje i snage da stvari pokrene u pravom smjeru. Svaka mu čast!!!

Čekaj. Još se stigne postaviti “kvalitetna Uprava” da za dvije godine uspije sve uništiti.
[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

autorica ovog uratka danijela jozić sigurno je postigla nešto u životu, pa da ima nešto i za ostaviti djeci, a bogami i pokoniti recimo svome selu
obzirom da znamo da nije tako, ostavite se gđa jozić ovakvih komentara.. umjesto da iskoristite priliku te pokušate dokučiti pouku ovog bosanca
niti poznam filipovića, niti znam puno o finvestu, a još manje poznam vas gđa jozić. no znam dovoljno da mogu slobodno reći kako finvest nije gubitaš te kako takvih firmi u hrvatskoj nema niti za izbrojati prstima jedne ruke.a o poštovanom gosp filipoviću nisam kompetentan dijeliti mišljenja obzirom da ne mogu niti zamisliti da bih nešto tako i sam učinio.
stoga vam predlažem da o ovokovoj nesvakidašnjoj gesti izvještavate sa DUBOKIM POŠTOVANJEM. e pa nek vas zdravlje posluži gosp filipović i svako vam dobro.
to je čoek

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...

Ne znam detalje ali liči mi na disciplinu u kojoj hrvatska nema ravna-pljuvanje i omalovažavanje.

Kako vas je sve obmanuo .

To nije normalno da poklanja svoju tvrtku radnicima .

Za svoj rad radnici su dobili plaće .

Negdje se krije Kvaka ili Kuhinja !

Nikad se nemože cjeniti nešto što nije zarađeno .

Tome “darovanju” može se radovati netko tko svojim radom nezna dovoljno zaraditi za sebe i svoju obitelj .

Kvaka ? Pa daruje milionskog gubitaša !

Kuhinja ? Ima i kuhinje .

.

@pero7
ne kenjaj gatibo
kakva kuhinja, kakva kvaka..
400 obitelji privređuje svoj kruh u finvestu u kraju sa 3800 stanovnika -ilitiga
40% ukupno zaposlenih. da nije filipovića i njegove firme, u čabru bi bilo gladnih. njegova tvornica namještaja sa 150 zaposlenih žena NIKADA nije bila profitabilna. no nikada mu nije palo napamet ukinuti tu proizvodnju. čitam na forumu kako svake godine organizira pripremanje zimnice za građane slabijeg imovinskog stanja. nije on tu samo zbog para, men se čini. ima bit da voli mala pokvarena stvorenja-ljude.. akonto tvoje kuhinje i kvake..eto čak je i hdz-ovac. i iako prezirem tu stranku, moram reći kako ljudskost nema stranačku pripadnost.
čoek jednostavno ima dušu i široko srce. pa ti reci još jednu protiv.. i traži teoriju zavjere.
ali si i dalje sitna duša..
pozdrav

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...

@ jebivjetar ,

dozvoli da imam drugačije podatke i mišljenje od tebe .
Moj stav je da se u životu treba sve zaraditi .
Već djecu treba učiti da imaju zadatke i nagrade.
Samo lezi lebovići se vesele đabaleskim darovima.
pozdrav !

Morphieus :

Nevjerovatno koliko u Hrvatskoj još uvijek ima muppeta.
Čovjek vam je lijepo rekao da će to biti Zaklada Marijan Filipović, a vi mislite da će to vama dati.
Kako da ne.
Očito ne znate čemu služe zaklade..

.

New Report

Close