FER kupio prvi hrvatski električni auto

Naslovnica Forum Komentari članaka FER kupio prvi hrvatski električni auto

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ajde lijepo. Da je bar država uzela 100 komada ovih umjesto onih BMW-a na lizing….

Objašnjava da su ulagači skeptični prema ulaganjima u autoindustriju, a veliki igrači preferiraju vlastiti razvoj.

Mozda su skepticni prema ovom automobilu jer se Tesla Model S, koji je puno vece auto od ovoga moze kupiti za 47500 eura. Nisam siguran da ce naci puno kupaca koji ce platiti 50000 eura za ovako mali auto.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

lik se bavi elektroautima samo da bi pokupio poticaje od drzave i slične beneficije a sam projekt je čisti promašaj kao i onaj rimčev sa superautom.

tesli je dionica pala 30 posto u mjesec dana otkad su počela samozapaljenja.

elektro auto i dalje itekako zagađuje jer treba struju koja se proizvodi iz raznih izvora a većina zagađuje.
novi njemački modeli troše 1-2 litre/100 km goriva i to će biti prijelazno razdoblje dok se ne predje na vodik.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Ne vjerujem da je promašaj električni auto. Ova auta puno manje zagađuju od benzinskih auta. Energija dobivena u energetskom sustavu dolazi u RH iz hidroelektrana koje ne zagađaju okoliš. Osim toga iskoristivost je puno veća. Naravno da Njemcima ne odgovara elektromobilnost, pa oni žive odo ovih vozila. Mislim da su se naši dobro pozicionirali te stekli neka znanja u elektromobilnosti. Od prijenosa do obrade metala….
Ne živi Doking i Rimac od državnih subvencija, nego se ljudi bore na tržištu….jadna ti majka tko od RH očekuje pomoć…

New Report

Close