Evo što svjetski mediji pišu o utakmici Hrvatska – Meksiko

Naslovnica Forum Komentari članaka Evo što svjetski mediji pišu o utakmici Hrvatska – Meksiko

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Mislim, da su bila nerealna očekivanja od takve momčadi u toj grupi. Očito bolji Meksiko daleko će dogurati. Naš nogomet uspješan je kao izvoz Yuga u Ameriku.
Izborniku nema se što prigovoriti. Uradio je najbolje što je mogao od igrača, koje je imao na raspolaganju.

Miroslave, opet pokazuješ izrazitu nesklonost Hrvatskoj. Veseliš se porazu od Meksika iako je ukupan rezultat reprezentacije očekivan.
Hrvatska nogometna reprezentacija je rangirana kao 18-ta reprezentacija svijeta. Ovim učinkom na SP-u je dokazala da joj je rang odgovarajući.
Što se igrača tiče koje kolektivno optužuješ, svi su bili odlični osim, po mojem mišljenju, Pranjića i Pletikose.
Ja sam ponosan i na Hrvatsku zemlju, nogometnu reprezentaciju, igrače i izbornika. Meksiko je 30 puta veća zemlja i igrala je na domaćem terenu i nikako nije bila sramota izgubiti utakmicu.

Hrvati su neuki i nesposobni.


Izborniku nema se što prigovoriti. Uradio je najbolje što je mogao od igrača, koje je imao na raspolaganju.

baš njemu se ima što prigovoriti jer odlične igrače koji igraju u realu, bayernu, barceloni nije uspio ukomponirati u momčad nego je to ostao skup individualaca koje je k tome postavio na mjesta na kojima inače ne igraju u klubovima i naravno da nisu mogli dati svoj maksimum! dodamo li tome forsiranje pranjića i pletikose koji su totalni promašaj, jasno je da bolje nije niti moglo završiti!

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Igrači nisu bili psihološki dobro pripremljeni.
Kao prvo igrali su kao da im paše nerješen rezultat , dodavajući loptu čak i golmanu.
Premalo su se trudili , premalo su faula napravili.
Drugo , premalo su pucali prema golu , a još manje u okvir gola.
A kada su primili gol svi su se igrači usrali kao da je sve gotovo.

.

pofuk:
“ALO SELEKTORU….
pa zar i tvoj brat Robert nije htio da Dudu igra????

zadnja 3,4 što evropska što svjetska natjecanja smo igrali zahvaljujući Duduuu
ak vas dvojica to niste skužili….
sjajan ste tandem….mislili ste se na meksiku vaditi…jedina šansa Vam je brazi bio jer se nudio…ali ne…ni tamo Dudu nije igro…..
e pa ja da sam bio na njegovom mjestu pokupio bi kofere i otišo nazad pa makar i u donjeck kolko god je tamo gadna situacija…
došli ga mama ,tata, seka,brat,bratić,njegov papagaj i 300 rođaka te 600 suseda gledati protiv brazila i da mu niste mogli dati barem 20 minuta…užas…..
ne samo da nemate veze o fudbalu nego i o životu vam nije baš sve jasno….
pofuk

.

New Report

Close