Evo što se o Vladinom radu na Pristupnom ugovoru doista priča po Bruxellesu

Naslovnica Forum Komentari članaka Evo što se o Vladinom radu na Pristupnom ugovoru doista priča po Bruxellesu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

[emo_vrtimise]

Hvala i vama koji ste to bez kozmetike prenijeli javnosti

nisu ostali, jer istina boli

He he he, šetnja od Ministarstva do Ministarstva,….dobro za kondiciju i krvožilni sustav, jer ionako sjedi cijele dane.Dobro zamišljeno, kad “nadređeni” u E.U vidi da mu netko previše sjedi na radnome mjestu pošalju ga u Hrvatsku na malo šetnje.Nek vide kak je nama;))

Nikakvo iznenađenje.

Da nije tragičan, onaj dio u kojem opisuje šetnju od jednog ministarstva do drugog bio bi urnebesno smiješan.

ovo su trenuci kada me sram kaj sam Hrvat…u zadnje vrijeme sve je više takvih trenutaka, a od ovog mi se i uši crvene…nisu ni europljanj #cvećke# ali ovo su prvoklasni cigani ne romi da ne bi bilo zabune…
a trio fantastikus se na onoj slici šali tko je manje napravio..onaj tko je napravio ijednu dobru stvar mora rundu platiti….na kraju svako plaća svoju cugu…. FUUUUUJ

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

IZBORI 2014.

.

Likovi sa slike samo pokazuju kak se dobro zekaju na naš račun! A za posao ne mare, je ride dok ide…. [emo_bijesan]

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


IZBORI 2014.

Pozlatile ti se riječi, Perice

R&D u Hrvatskoj je jednostavno nemoguc. Recimo kao uzgoj banana na Greenlandu.

Kvalitetan istrazivac ima placu barem 50000 eura godisnje. U Hrvatskoj to znaci da ce mu drzava uzeti vise od pola place. Taj nikada nece raditi u Hrvatskoj.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

svaki činovnik koje se ozbiljno prihvati posla može začas utvrditi da ovi gelipteri ne rade apsolutno ništa, fraze kojima se razbacuju naučili su na “kursevima” ono i dsz, kao i zagrebački potkralj, a eto i to im je dovoljno za uspješnu karijeru u zemlji jalnika, lupeža i neradnika.

New Report

Close