Erste TOTAL EAST

Evo da otvorim i novu temu o novom fondu. Danas idem uplatiti, mislim da je fond solidan, pogotovo što trenutno nema ni ulazne, ni izlazne naknade do 19.10. Započeo je sa radom 1. listopada, pa me privlači i to što je novi fond sa perspektivom ulaganja u tranzicijske zemlje Europe i Azije. Isto tako kao mladi fond, nema veliki kapital, što smatram kao prednost, jer može više riskirati u početku, pa i prinosti mogu biti veći(ali i minusi). U svakom slučaju nije golem i trom kao neki koji su duže na tržištu, pa su puni love i više nisu skloni riziku, pa su im i prinosi manji. Evo toliko od mene za početak, uključimo se u raspravu.

Knjige i kava

U potpunosti se slažem sa svime šta si reko. Ja sam jučer stavio novce u fond. Na nekom forumu sam pročito da su počeli ulagat u bosnu. Nadam se da će barem 30% zaradit.

..........................................................................................

ušao unutra ja i par mojih poznanika[smiley2]

dan je pametniji od noći

Mislim da bi ovaj tjedan moglo biti jako dobro, dosta ljudi ušlo unutra, očekujem skok cijene ovaj tjedan.

Knjige i kava

Da. Naziv fonda je primamljiv.
Za sada čujem samo pohvale.
Koliki je minimalni ulog?

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Da. Naziv fonda je primamljiv.
Za sada čujem samo pohvale.
Koliki je minimalni ulog?

Minimalno 400kn, trajnim nalogom min. 100kn. Danas išao gore 0,5%, ukupno za 14 dana u plusu 6,45. Nije loše za početak, idemo još gore…

Knjige i kava

Ima netko neke informacije o ovome fondu?
Danas bi ubacio malo para dok je akcija…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

http://www.erste-invest.hr/default.aspx?id=384

Požuri, akcija još samo 2 dana! =)

..........................................................................................

5-7 godina predlazu ulaganje….uf,uf,uf…mislim da cu staviti novac,ali malo manje nego sam mislio….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


5-7 godina predlazu ulaganje….uf,uf,uf…mislim da cu staviti novac,ali malo manje nego sam mislio….

Nije ti bitno što oni kažu 5-7 godina, jer njima je u interesu da tvoja lova bude što duže kod njih. Fond je mlad, dobar zalet ima i mislim da će biti OK. A ti sam razmisli kolko misliš stavljat i na koj rok.

Knjige i kava

već 3 dana za redom u plusu. Ja sam zadovoljan. samo da tak i nastave. =)

..........................................................................................

JA jucer ukrcao love u njih…vidjeti cemo…ako sam jucer to ubacio preko net bankinga,onda se broji kao da sam tamo “pisan” od danas je tako?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


JA jucer ukrcao love u njih…vidjeti cemo…ako sam jucer to ubacio preko net bankinga,onda se broji kao da sam tamo “pisan” od danas je tako?

tako bi trebalo biti, ali je opet ovisno vrijeme kada si uplatijo

dan je pametniji od noći

Ujutro oko 11-12h…ma pogledati cu na net bankingu danas malo ako pise….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

New Report

Close