Dvanaesti put za redom ova je zemlja izabrana kao najbolje mjesto za život

Naslovnica Forum Komentari članaka Dvanaesti put za redom ova je zemlja izabrana kao najbolje mjesto za život

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A ste kopirali clanak na srpskom e….Oblast…Nemacka :)) Budalasi is poslovnog…

Totalne budalaštine, zemlja sa najgorom klimom na planeti proglašena najboljim mjestom za život. Odmah do nje Australija, zemlja sa najviše samoubojstava mladih. Zatim Njemačka, zemlja sa sto problema od emigranata do starenja stanovništva i imigranata. Itd. Tko je ovo radio pri zdravoj pameti

Pa mogli bi usput umjesto izvještaja uporabiti, – izviješće!

u norveškoj može živjeti samo totalni k.re.ten koji ne zna što je užitak života. uvijek će najbolje mjesto za život biti bilo koja mediteranska ili karipska država, upravo radi klime. sunce je izvor života, ali naravno potrebno je da je prihvatljiva temperatura, dakle samo mediteran i karibi. sve ostalo je sr.a.nje i nikad, ali nikad ne bih išao živjeti iznad alpa jer tamo žive ljudi koji ne znaju uživati u životu. a ove analize neka okače mačku o rep. autor nek se preseli u je.b.enu norvešku pa će vidjeti pravo značenje riječi depresija.

...povijest se ponavlja...

Norvešku je mogao izabrati kao najbolje mjesto za život na planeti samo netko tko nije bio nikad u Hrvatskoj.

” Hrvatska uvrštena među najbolje zemlje – za mirovinu

Forbes američkim umirovljenicima prije svega preporuča obalu Jadranskog mora i to zbog ‘predivnih krajolika, dobre klime, drevnih kulturnih spomenika, jeftinog življenja i poreznih olakšica za umirovljenike’.
troškovima življenja, porezima, medicinskoj skrbi, klimi, sigurnosti i kriminalu, kulturalnim atrakcijama, gostoljubivosti i prometnim vezama s SAD-om. ”

Hrvatska uvrštena među najbolje zemlje – za mirovinu

.

ajde da se pero i ja bar u nečem složimo.

...povijest se ponavlja...

ajde da se pero i ja bar u nečem složimo.

Šta je istina je istina.

Objektivno , Lijepa Naša je jedno od najboljih mjesta za život na kugli zemaljskoj.

Još samo kada bi imali bolje vladare koji bi nam smanjili bezobrazno velike poreze…

.

Norveška najbolje mjesto za život na planeti :

Traže nestale:

Lavina zatrpala selo na sjeveru Norveške.

.

koljači kitova i notorni alkoholičari. te liste sastavlja kre.ten koji nikad nije izašao iz sobe, kamoli stana. na papiru je i život u nekoj afričkoj diktaturi predivan jer je super klima i ljudi su preplanuli i lijepi..

...povijest se ponavlja...


Totalne budalaštine, zemlja sa najgorom klimom na planeti proglašena najboljim mjestom za život. Odmah do nje Australija, zemlja sa najviše samoubojstava mladih. Zatim Njemačka, zemlja sa sto problema od emigranata do starenja stanovništva i imigranata. Itd. Tko je ovo radio pri zdravoj pameti

To su ti ovi koji ni ne izlaze s posla ili odu bar prespavati doma i tako zgrču lovicu koju će naslijediti drugi nakon smrti. Tim i takvima je klima zadnja rupa na sviralu ali iskreno ko im j…. amter. Živio život i hebeš stvari.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


ajde da se pero i ja bar u nečem složimo.

Šta je istina je istina.

Objektivno , Lijepa Naša je jedno od najboljih mjesta za život na kugli zemaljskoj.

Još samo kada bi imali bolje vladare koji bi nam smanjili bezobrazno velike poreze…

[/quote]slažem se. a drugi pravac sjeverni pol, ne zaboravite kišobran i antidepresive vječni živioci.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Lista zemalja najboljih za život:

1. Norveška

2. Australija

3. Švicarska

4. Danska

5. Nizozemska

6. Njemačka

7. Irska

8. SAD

9. Kanada

10. Novi Zeland

11. Singapur

12. Hong Kong

13. Lihtenštajn

14. Švedska

15. Velika Britanija

16. Island

17. Južna Koreja

18. Izrael

19. Luksemburg

20. Japan

ovom listom slobodno možeš obrisati d.upe. pa tu nema niti jedne mediteranske države, a to su jedine države gdje je život lijep. sve ovo ostalo je s.ranje, s izuzetkom švicarske. naravno, svuda je lijepo ako imaš novaca, a ako ih nemaš, onda je najljepše doma.
italija. gdje je? francuska. gdje je? španjolska. gdje je? hrvatska..gdje je? monaco. gdje je? kakva je to lista gdje najljepši dio svijeta – mediteran – nije uopće na listi. pa neće mi nitko reći da je bolji život u japanu od života u italiji. zato i kažem, statistički možda i je, ali ne hvala. neka je meni loše na mediteranu kao što je loše ovima na azurnoj obali i neću se buniti, obećajem…a vama odlikašima prepuštam kanadu i novi zeland i njemačku. sretno. slobodno me utješite tapšanjem po ramenu kad mi dođete u moju vilu na azurnoj obali. valjda ću sakupiti za čaj, da vas počastim…jadan ja, sirotinja.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close