Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Dva strana partnera podupiru Debeljaka za Uljanik
Pretraživanje
Dionička društva
Uz Fincantieri koji je podnio zajedničku ponudu s Brodosplitom suradnju s njima želi i australski Scenic.
bergeistra 8.12.2018.
Korisnik s iskustvom
-

Zaboravili ste potpisati ovo pa se ne zna jel tekst ili PR objava? Lijepo je što strani partneri podupiru brodograditelja koji je u pet godina napravio čak pet brodova, ali kad već imate dobre izvore dajte i koji detalj te njegove ponude. Ili bar ono najosnovnije koliko novaca nudi i što bi tu trebala potrošiti država?

Revachevic 4.11.2017.
Korisnik s iskustvom
-

bergeistra

Zaboravili ste potpisati ovo pa se ne zna jel tekst ili PR objava? Lijepo je što strani partneri podupiru brodograditelja koji je u pet godina napravio čak pet brodova, ali kad već imate dobre izvore dajte i koji detalj te njegove ponude. Ili bar ono najosnovnije koliko novaca nudi i što bi tu trebala potrošiti država?

Pa potpisana je Marija Brnić? A što se informacija tiče, pa valjda budu pustili neke informacije uskoro.. kako se čini Debeljak je napravio super posao i povezao Scenic i Fincantieri.. defacto jedina ozbiljna ponuda.
bergeistra 8.12.2018.
Korisnik s iskustvom
-

Vidi doista ima potpis! Ispričavam se jer meni je stvarno izgledalo kao PR objava kojom se dojam o “ozbiljnoj ponudi” umjesto informacije o planiranoj investiciji pokušava stvoriti uvođenjem u priču navodnih čvrstih poslovnih veza s nekim tko te prije nekoliko dana nije pustilo na svoj brod.
Bit će da sam pogriješio

viewer 28.1.2012.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

Ova ponuda od pola stoljeća za restruktuiranje mi je onako istinski sjela. Po meni, bilo bi dobro Uljanik dati Debeljaku i partnerima, naravno ako imaju novac, a 3.Maj prodati Nijemcima. Koncentracija skoro svih brodogradilišta u jednoj ruci, možda i nije pravo rješenje.

mmarkovic 5.5.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
50%

u bilo kojoj kombinaciji Uljanik se zatvara

viewer

Ova ponuda od pola stoljeća za restruktuiranje mi je onako istinski sjela. Po meni, bilo bi dobro Uljanik dati Debeljaku i partnerima, naravno ako imaju novac, a 3.Maj prodati Nijemcima. Koncentracija skoro svih brodogradilišta u jednoj ruci, možda i nije pravo rješenje.

Ostap Bender: “Ideje naše benzin Vaš!”

mmarkovic 5.5.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

A source close to the matter told Reuters that Fincantieri would act as an adviser to Brodosplit at this stage but would not be an investor.

https://www.reuters.com/article/croatia-shipbuilding/croatias-troubled-uljanik-shipyard-picks-partner-to-stay-afloat-idUSL5N1ZT4KW [reuters.com]

Zaustavimo Reuters!!!

Ostap Bender: “Ideje naše benzin Vaš!”