Dva strana partnera podupiru Debeljaka za Uljanik

Naslovnica Forum Komentari članaka Dva strana partnera podupiru Debeljaka za Uljanik

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zaboravili ste potpisati ovo pa se ne zna jel tekst ili PR objava? Lijepo je što strani partneri podupiru brodograditelja koji je u pet godina napravio čak pet brodova, ali kad već imate dobre izvore dajte i koji detalj te njegove ponude. Ili bar ono najosnovnije koliko novaca nudi i što bi tu trebala potrošiti država?


Zaboravili ste potpisati ovo pa se ne zna jel tekst ili PR objava? Lijepo je što strani partneri podupiru brodograditelja koji je u pet godina napravio čak pet brodova, ali kad već imate dobre izvore dajte i koji detalj te njegove ponude. Ili bar ono najosnovnije koliko novaca nudi i što bi tu trebala potrošiti država?

Pa potpisana je Marija Brnić? A što se informacija tiče, pa valjda budu pustili neke informacije uskoro.. kako se čini Debeljak je napravio super posao i povezao Scenic i Fincantieri.. defacto jedina ozbiljna ponuda.

Vidi doista ima potpis! Ispričavam se jer meni je stvarno izgledalo kao PR objava kojom se dojam o “ozbiljnoj ponudi” umjesto informacije o planiranoj investiciji pokušava stvoriti uvođenjem u priču navodnih čvrstih poslovnih veza s nekim tko te prije nekoliko dana nije pustilo na svoj brod.
Bit će da sam pogriješio

Ova ponuda od pola stoljeća za restruktuiranje mi je onako istinski sjela. Po meni, bilo bi dobro Uljanik dati Debeljaku i partnerima, naravno ako imaju novac, a 3.Maj prodati Nijemcima. Koncentracija skoro svih brodogradilišta u jednoj ruci, možda i nije pravo rješenje.

u bilo kojoj kombinaciji Uljanik se zatvara


Ova ponuda od pola stoljeća za restruktuiranje mi je onako istinski sjela. Po meni, bilo bi dobro Uljanik dati Debeljaku i partnerima, naravno ako imaju novac, a 3.Maj prodati Nijemcima. Koncentracija skoro svih brodogradilišta u jednoj ruci, možda i nije pravo rješenje.

Ideje naše benzin Vaš!

A source close to the matter told Reuters that Fincantieri would act as an adviser to Brodosplit at this stage but would not be an investor.

https://www.reuters.com/article/croatia-shipbuilding/croatias-troubled-uljanik-shipyard-picks-partner-to-stay-afloat-idUSL5N1ZT4KW [reuters.com]

Zaustavimo Reuters!!!

Ideje naše benzin Vaš!

New Report

Close