Dupli nick

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Dupli nick

Pošto se u zadnje vrijeme dosta spominju dupli nickovi otvaram temu
Molio bi sve forumaše s duplim nickovima da se predstave jer ovako dolazi do zabune jer neznam tko je tko

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Zar zbilja mislite da će netko tko ima dupli nick to svima javno obznaniti? Osoba koja nema skrivenih namjera nema ni duplih nickova.

Ja sam Febokojitej..o.

pozdrav

[proud]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Pa neznam nisam želio nikoga uvrijediti ipak mislim da bi nam svima bilo lakše kad bi znali tko je tko

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Pa neznam nisam želio nikoga uvrijediti ipak mislim da bi nam svima bilo lakše kad bi znali tko je tko

ja ti rekoh tko sam i nema drugih osim mene
(barem ne na ovom forumu)

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


long foot
Pa neznam nisam želio nikoga uvrijediti ipak mislim da bi nam svima bilo lakše kad bi znali tko je tko


Naravno, slažem se s vama. Dapače, mislim da bi dupli nickovi trebali biti zabranjeni. Moderatori to mogu riješiti preko IP adrese. Ali ja mislim da netko tko je otvorio 2-3 nicka, neće to sam reći.


ČARUGA: ” long foot Pa neznam nisam želio nikoga uvrijediti ipak mislim da bi nam svima bilo lakše kad bi znali tko je tko ” Naravno, slažem se s vama. Dapače, mislim da bi dupli nickovi trebali biti zabranjeni. Moderatori to mogu riješiti preko IP adrese. Ali ja mislim da netko tko je otvorio 2-3 nicka, neće to sam reći.

ma hoće ima ih dosta što su bili trajno isključeni s foruma pa su se vratili pod drugim nickom
takvih je većina

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


ČARUGA: ” long foot Pa neznam nisam želio nikoga uvrijediti ipak mislim da bi nam svima bilo lakše kad bi znali tko je tko ” Naravno, slažem se s vama. Dapače, mislim da bi dupli nickovi trebali biti zabranjeni. Moderatori to mogu riješiti preko IP adrese. Ali ja mislim da netko tko je otvorio 2-3 nicka, neće to sam reći.

bit je u tome što ne mogu, gotovo nikako.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

ja znam da je biber=byber a bio je i sol prije nego su ga isključili

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Neznam što me više nervira na forumu – dupli nickovi ili oni kojima je prosječan post manji od jedne konkretne rečenice.

Mene isto nerviraju umišljeni nickovi na forumu koji misle da su najpametniji i uvijek u pravu.
Kod njih u svakom momentu znam tko su i što su, pa me time ne dovode u zabunu, a u ostalom oni svakako i imaju pravo biti umišljeni.
No, dupli nickovi me dovode u zabunu pa sam zbog tog pokrenuo ovu temu.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Neznam što me više nervira na forumu – dupli nickovi ili oni kojima je prosječan post manji od jedne konkretne rečenice.

na koga misliš? pazi, ja sam paranoičan.
[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


ja znam da je biber=byber a bio je i sol prije nego su ga isključili

svi su mrtvi, nasljedio ih je insajd[thumbsup]

IDEMO AP AP


ČARUGA: ” ja znam da je biber=byber a bio je i sol prije nego su ga isključili ” svi su mrtvi, nasljedio ih je insajd[thumbsup]

znači ubio si ih, e ….nesrećo

[shocked]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close