Dugoročna useljenička politika rješenje manjka radne snage, a povećanje plaća je kratkoročno rješenje

Naslovnica Forum Komentari članaka Dugoročna useljenička politika rješenje manjka radne snage, a povećanje plaća je kratkoročno rješenje

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Svi, ali bas svi koji mogu, trebali bi zauvijrk napustiti Rvacku. Ovdje nece biit bolje.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Sve ove koji su dosad donosili “politike” treba trajno protjerati iz Hrvatske.

“Strucnjaci” iz HGK. Ne vjerujem im ni kada se predstave. Clanak sam procitao i doslovno nista ne pise. Jedino sto iz clanka mozemo nauciti je kako pisati, a nista ne napisati.
Uhljebi uzeli pola sata da nesto napisu. Kao nesto rade dok se prave face na nas racun u Rusiji.
Krenila je ofenziva protiv zagovaranja smanjenja doprinosa, tj. povecanja neto placa.

Povecanje placa je prvi korak do jedinog vaznog koraka koji je sredivanje pravosuda. Povecanje placa je jedini efektivni nacin povecanja nataliteta i zadrzavanja ljudi u ovoj drzavi, ali i rusenja lokalnih serifa i nepotrebno mocnih politicara koji se mjesaju u svaki posao. Oni gube moc kada se ljudi mogu sami zaposliti i kada dovoljno zaraduju da ne trebaju intervencije serifa. Ali sada se prica o uvozu ljudi. Drugim rijecima sada su nam i Srbi dobri, a do prije koji dan smo im htjeli smanjiti prava u parlamentu.

Kako su ti pametni ljudi, garantiram sve eksperti u svojim granama dosli do zakljucka kako visina place nema znacaja? Kod nas prosjecna placa inzenjera je oko 7k kn. Nepismena osoba u Njemackoj zaraduje vise. Zivot tamo nije skuplji, dapace jeftiniji je. Mogao bi usporediti i neke druge drzave, ali s razlogom vecina ljudi ide u Njemacku.

Svim silama se pokusava zadrzati status quo od kojeg ima koristi sacica ljudi. Ma ne bi rijeci rekao da su to sposobni ljudi, ali jesu li?. Sto kazu afere, sto kazu ljudi, sto kazu iskustva? Jesu li to sposobni ljudi ili se upotrebljava neka druga, neugodnija rijec?

HGK je reketarsko-uhljebnička organizacija od koje gospodarstvo nema nikakve koristi! I zbog njih je poduzetništvo (pre)opterećeno!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Ljudi moji dok ne budete spremni primijeniti SILU protiv ljudi koji vas iskorištavaju i zloupotrebljavaju NIŠTA se neće promijeniti, shvatite to! SILA je jedini zakon koji vrijedi na Planetu Zemlji i koji ovi likovi razumiju. Ovo blejanje po forumima nikoga neće koštati fotelje i uhljebljine. Komunisti i anarhisti su vršili atentate, branitelji su izvlačili plinske boce, ne mora vam se to sviđati, ali oni su postigli što su htjeli. Bježanje preko granice neće ništa promijeniti niti vama niti njima. Samo SILA mijenja svijet i ljude.


Ljudi moji dok ne budete spremni primijeniti SILU protiv ljudi koji vas iskorištavaju i zloupotrebljavaju NIŠTA se neće promijeniti, shvatite to! SILA je jedini zakon koji vrijedi na Planetu Zemlji i koji ovi likovi razumiju. Ovo blejanje po forumima nikoga neće koštati fotelje i uhljebljine. Komunisti i anarhisti su vršili atentate, branitelji su izvlačili plinske boce, ne mora vam se to sviđati, ali oni su postigli što su htjeli. Bježanje preko granice neće ništa promijeniti niti vama niti njima. Samo SILA mijenja svijet i ljude.

sudska akcija je dovoljna. osobno se ne volim puno sudit ali da sam poduzetnik čuli bi oni već od mene

even better than the real thing

New Report

Close