Država će ipak morati povećati plaće za čak 240.000 građana!

Naslovnica Forum Komentari članaka Država će ipak morati povećati plaće za čak 240.000 građana!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Vjerujem da se radi o prevari u režiji Državnog zavoda za statistiku i Kukuriku vlade .

Tko radi u Realnom sektoru vidi svaki dan smo sve bliže propasti.

Jedino pozitivno je ove godine (bio) je turistički sektor , a pitanje je šta će biti nakon prolaska 450.000 izbjeglica (sa 0,1% terorista ?).

.

Ako se osnovica sad po automatizmu diže, sve šta Vlada sad treba napraviti je smanjiti koeficijente i za pet minuta je sve na starom.


Vjerujem da se radi o prevari u režiji Državnog zavoda za statistiku i Kukuriku vlade .

Tko radi u Realnom sektoru vidi svaki dan smo sve bliže propasti.

Jedino pozitivno je ove godine (bio) je turistički sektor , a pitanje je šta će biti nakon prolaska 450.000 izbjeglica (sa 0,1% terorista ?).

Kakve veze ima Državni zavod za statistiku i Kukuriku Vlada s onime što je potpisala HDZ-ova Vlada sa Sindikatima.

Jedino ako je HDZ mislio da više nikada neće biti rasta BDP iznad 2 % u Hrvatskoj.

Naime da bi došlo do rasta BDP-a 7-8%, prvo treba prijeći dva posto.

Pa nije to neka viša matematika.

@hasanfefer,

tko je shvatio – shvatio.

Ti si opterečen time da svaki dan moraš pljucnuti na nekog Domoljuba.

Mojim postom sam izrazio sumnju u istinitost podataka Državnog zavoda za statistiku u sprezi sa Kukuriku vladom .

Nakon brojanja banana pod rast Hrvatskog izvoza sve je sumnjivo.

.

@hasenfefer – fyi DZS je pod direktnom kontrolom Muljanovića! Kužiš?
Osobno ne vjerujem u potplaćenog radnika. Dignimo državnim i javnim službenicima plaću 10% nakon otpuštanja 30% istih!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

240.000 na Državnim jaslama ?

Gospodo , mi u Hrvatskoj ne trebamo vašu uslugu u tolikom broju jer ju ne možemo platiti.

Kada bi 30 % , vas sa državnih jasala počelo stvarati nove vrjednosti u Realnom sektoru imali bi smo šanse da provedemo Reforme.

.

Ako se HITNO – ne obuzdaju plaće …MI ĆEMO SVI PROPASTI…..!

Da li možete vjerovati – DA ŽUPANIJSKA LJEKARNA ..u vlasništvu ŽUPANIJE / dakle, svih
GRAĐANA / SEBI IZVLAČI ASTRONOMSKE PLAĆE ….. a da su im to ODOBRILI upravo
BEZOBRAZNI političari- putem ODLUKA…

Osim Odluka, treba STROGO odrediti MAKSIMALNE koeficijente za plaće u ZDRATSTVU…

JER !

Plaće DRŽAVNIH SLUŽBENIKA su katastrofalno loše raspodijeljene….
Tako službenica za ŽUPANIJI u Međimurju dobiva s 25 godina staža i VŠS ..jedna 4.600 kuna
mjesečno- a BALAVICA u Županijskpj ljekarni / pripravnica mr.pharm/ preko 7.000,00 kuna….
a to je samo 70 % neto plaće (

Ma , ljudi to nije normalno-…..Pročitajte na internetu GODIŠNJA IZVJEŠČA DRŽAVNIH LJEKARNI …
( Županijskih i Gradske ljekarne Zagreb, Split…i slično…/
Stave ko fol koeficijente – iz Kolektivnog ugovora—-a onda napucaju razne dodatke:
-za maglu, za svjetlo , za telefoniranje, za gledanje predstavnika, za ispijanje kave i dl..
To je TRAGEDIJA ….. Potpuno UNIŠTAVAJU PRIVATAN SEKTOR, bahate se…..a političari –
ne znaju -kako da ih zaustave…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Privatnici se SVI TRESU – kad ŽUPANIJSKA LJEKARNA objavljuje natječaje.z zapošljavanje magistara ..SVI HRLE NA SISU iz koje teče MED I MLIJEKO………ima ih ko narezanih !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Svak se češe gdje ga srbi.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Kako IT konkurencija Frankie ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

IT konkurencija?? Dokle god IT konkurencija naftu ne moze proizvest uz pomoc software ja se ne bojim konkurencije.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close