Država će građanima plaćati pola rate stambenog kredita

Naslovnica Forum Komentari članaka Država će građanima plaćati pola rate stambenog kredita

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

E pa ne budu

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Super !

Ovo će biti prava pomoć mladim obiteljima da dođu povoljno do prvog stana.

.

A koja banka ce davati takve kredite ? Jedva cekam da vidim. Ne platis ratu ne mogu ti nista. Ili ne plati RH ratu nr mogu joj nista.
Ah da ! Znam. Ima postanska banka. Ta je jos Hrvatska. Tko ima dionice u toj banci BJEZITE jer to postaje BIVSA banka.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Ili jos bolje. Npr OTP banka kupi Splitsku banku. Onda pristane na ove kredite pola ti a pola RH ali talog je druga polovina INE. I onda RH ili ovi sa stanovima prstanu placati kreditice i SPLITSKA koja je sada u rukama madjarskih kolonizatora aktivira hipoteku i pojedw INU..hdz je uvijek bio kreativan

Status Quo: Roll Over Lay Down

bezveze i diskriminatorno! zašto netko od npr.46 godina ne bi dobio takvu povlasticu? možda je čovjek tek sad dobio stalan posao ili normalnu plaću da može vraćati kredit, a ovakvim rješenjem se takve osobe diskriminira… past će to na ustavnom sudu ako se stavi limit prema godinama života!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

A zasto bi se to ikome placalo.Zasto samo na prvu nekretninu.Ili to nije diskriminirajuce prema onima koji imaju 5 nekretnina.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ne misli valjda neko da jenpvo naoravljeno kao pomoc mladima :)))

Status Quo: Roll Over Lay Down

ovo je odlicno. Moze li kredit za stan na 5god?


ovo je odlicno. Moze li kredit za stan na 5god?

teško, ali bilo bi lijepo

to je pravo pitanje. ja bih uzeo na 4 godine – samo da ne dam gotovinu!!!
neka marić odgovori kad je tako pametan


to je pravo pitanje. ja bih uzeo na 4 godine – samo da ne dam gotovinu!!!
neka marić odgovori kad je tako pametan

odgovorio je u NU2, sudeći po odgovoru spreman je pola platiti i onima, koji su godišnje u mogućnosti otplatiti 15 000€ kredita, bojim se da će tu nešto morati mijenjati, jer će onda takvih biti najviše

New Report

Close