Drago Prgomet izbačen iz Mosta

Naslovnica Forum Komentari članaka Drago Prgomet izbačen iz Mosta

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ispravan postupak.noga u guzicu.

Slažem se1 …….Drago srami se

DAJ PET !!!

Ispravan postupak, Drago Prgomet je očito ovime zapečatio svoju političku karijeru.
Ako je istina da je iza leđa pregovarao sa Milanovićem, može ga biti sram, niti malo morala i poštenja.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Most bi treba zbog ovog slučaja prekinuti pregovore s sdp-om ………. ako se s HDZ-om ne može dogovoriti onda novi izbori

DAJ PET !!!

sada je glavno pitanje koliko Most stvarno ima mandata jer je sigurno da dragec neće otići sam

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Malo se zaigrao i očito velika želja za osvetom svom bivšem kolegi Karamarku…. Kao utakmica pukao prije nego što je počelo da se pravo igra…..Svaka čast na brzoj reakciji Mosta…

Tajni sastanak?

Kao u Big brotheru. Sve se vidjelo, svi su znali.

Sad će Bandić doći na svoje, kad ga pozovu za premijera.

eto čemu prijatelji služe a već sam mislio da će karamarko pod most 😀

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

taj HDZovac je bio slaba karika u mostu, time što su ga uopće primili kompromitirali su se bez razloga odmah na početku. Osoba koja je u HDZu od samog početka i koja je napustila HDZ radi nemogućnosti daljnjeg napretka tamo, nema šta tražiti u bilo kojoj stranci koja drži do sebe.

Najsmješnjiji je sada njegov status: može gljiviti u saboru ovaj mandat i onda pa-pa. Čak i da se prikloni SDPu sada, oni će ga primiti kao satelita bez da mu išta ponude, a čim im više ne bude trebao…..

Ali zato je MOST sada čist i jak, i ako nastave tako, dobijaju sljedeće izbore i to nadmoćno.
A koliko su se svi usrali, vidi se po člancima u novinama, ovim debilnim napadima na Lovrinovića i raznim pametovanjima i konstrukcijama.

Meni je Petrov sve manje i manje jasniji.

Kako bi on vodio i nadzirao HDZ i SDP kada po ovome ne može nadzirati vlastitu stranku.

Zar nisu rekli da će prvo razgovarati o programima?

Zbog čega onda izbacivanje?

Pa kako ste mislili onda voditi tu Vladu jedinstva kad ne vjerujete ni svom čovjeku.

Kaj, kad oforme vladu, više neće nitko sam ići na WC da se ne dogovori s drugima?

Imali ste priliku natjerati SDP da napravi reforme.

ako ne želite reforme već koalirati s HDZ-om.

Samo dajte.

Hrvatska će brzo propasti,bankrotirati, pa će ljudi u Hrvatskoj morati riješiti na drugi način.

HINT. Vidi Rumunjsku.

Nadam se da Kolinda Grabar Kitarovic nece prihvatiti nikakvu vladu koja se temelji na politickoj trgovini i prevari biraca. To nije demokracija nego kleptokracija.

Po meni najlegitimnija vlada je koalicija HDZ-a i SDP-a. Ljudi koji su glasali za MOST glasali su protiv politike HDZ-a i SDP-a i njihovi predstavnici ne bi trebali podrzati ni HDZ ni SDP.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Nadam se da Kolinda Grabar Kitarovic nece prihvatiti nikakvu vladu koja se temelji na politickoj trgovini i prevari biraca. To nije demokracija nego kleptokracija.

Po meni najlegitimnija vlada je koalicija HDZ-a i SDP-a. Ljudi koji su glasali za MOST glasali su protiv politike HDZ-a i SDP-a i njihovi predstavnici ne bi trebali podrzati ni HDZ ni SDP.

Koliko sam ja shvatio MOST baš žele da HDZ I SDP budu s njima jedna velika Vlada.

I onda imamo napokon SKH u potpunosti.

Jedna partija, jedno razmišljanje.

Twixer ne znam kako je kod Vas u Kanadi, ali u Hrvatskoj imamo još demokraciju.
Znači pobjednik je onaj tko donese 76 mandata predsjednici.

MOST je dosta daleko od toga, mislim da je više birača ostalo doma nego biralo most.

Ali slažem se. MOST nema uopće pojma kako bi proveo svoje reforme, a očito nemaju ni odlučnosti.

Najpoštenije bi bilo da se ponove izbori.

Nažalost, neću opet glasati za most, ako ću opće za ikoga.

lp

evo, drago je okinuo prvu minu ali neretvanski most još stoji, međutim kada šime okine, ostati će samo onaj putuć od dasaka ko na filmu :)))

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Prgomet je ispao jako naivan. Milanovic ga nije zvao tajno za rasprave “o budicnosti Hrvatske” nego podlo i organizirano cak i medijski i to upravo da razbije Most sto i cini. Most razbija SDP jer HDZu i treba homogeni Most.

New Report

Close