Donosimo priče troje Slavonaca koji su otišli trbuhom za kruhom

Naslovnica Forum Komentari članaka Donosimo priče troje Slavonaca koji su otišli trbuhom za kruhom

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

sinoć bila emisija Lijepa naša Irska, pa eto ako premijer nije gledao neka mu savjetnici zatraže reprizu, čovjek kaže da je za 15 minuta otvorio obrt, i to frizerski, od čega bi se Marasu digla kosa na glavi, ako bi hodao bez zaštitne kacige, drugi kaže da inspektore i poreznike i ne viđa, samo plaća svoje obveze na vrijeme, a ukoliko nije u mogućnosti traži otplatu na nekakav primjereni rok, suprotno tome,naša politika namjerno uništava naše gospodarstvo, jer ne dozvoljavaju da se radi normalno, kako bi zaposlili što više njihovih uhljeba, koji samo smišljaju, kako da te svojim zakonima, pravilima i preprekama onemoguće da radiš, te ako te unište smatraju to svojim uspjehom i kažu, e nećeš ti nas, znaš

za 10 godina će u Hrvatskoj ostati samo birokracija i penzioneri…[emo_smijeh]

...ladies and gentlemen....AC/DC

Zar ste očekivali od bilo koga koji je otišao van da vam iskreno kaže :” Joj , zajebali smo se”.
Jedan dio će prosperirati a jedan će doći još siromašniji.

Nemože vam biti nigdje tako dobro kao što je Doma , jer svigdje je lijepo ali doma je najljepše.

Samo da na izborima izaberemo ekipu koja zna provesti reforme i spustiti poreze Realnom sektoru.

.


Zar ste očekivali od bilo koga koji je otišao van da vam iskreno kaže :" Joj , zajebali smo se".
Jedan dio će prosperirati a jedan će doći još siromašniji.

Nemože vam biti nigdje tako dobro kao što je Doma , jer svigdje je lijepo ali doma je najljepše.

Samo da na izborima izaberemo ekipu koja zna provesti reforme i spustiti poreze Realnom sektoru.

Ko god hoce raditi biti cemu bolje vani, ko nece bolje mu je da se uclani u kakvu stranku i ostane.

Dolaskom na vlast velikih magova ekonomije Gorana Marica i Ivana Sukera doci ce do nevjerojatnog procvata ekonomije i prosperiteta. Maricev idealan model ekonomije je SSSR pod Staljinom, 100% planska ekonomija.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Zar ste očekivali od bilo koga koji je otišao van da vam iskreno kaže :" Joj , zajebali smo se".
Jedan dio će prosperirati a jedan će doći još siromašniji.

Nemože vam biti nigdje tako dobro kao što je Doma , jer svigdje je lijepo ali doma je najljepše.

Samo da na izborima izaberemo ekipu koja zna provesti reforme i spustiti poreze Realnom sektoru.


Koja je to ekipa? Tvoja ekipa se pokazala u 16 godina vladavine, bilo je i medxa i mlijeka, naravno za odabrane

@ranko,

koja moja ekipa ?
Pobjedi uvijek ekipa za koju većina misli da su najbolji ili najmanje loši.

.

Ko god hoce raditi biti cemu bolje vani, ko nece bolje mu je da se uclani u kakvu stranku i ostane.

Tko god hoće raditi biti će mu bolje Doma !
Šta bi dao da se možeš vratiti živjeti Doma ?

.

Dom je tamo gdje je čovjeku lijepo. U ovakvoj Hrvatskoj je lijepo jedino uhljebima, muljatorima, političarima, neradnicima, krimosima i sličnima…

...ladies and gentlemen....AC/DC

EVO KAKO SE RADI U HRVATSKOJ !!!
U ponedjeljak 08.06. sam dobila rjesenje o ovrsi za PDV u iznosu od 2300,– kn kojemu je bio rok uplate do 31.05.2015, znaci nakon 5 radnih dana zakasnjena vec sam dobila rjesenje o ovrsi koje me kosta 200,00 kn.
P.S. inace sam redovni platisa svih obaveza. Zamolila bi novinare da na takvim jednostavnim primjerima usporede militantno ponasanje hrvatskih sluzbi sa ostalim drzavama EU.

@makapaka,

što si ti neka , pa to je svega manje od 10 % za 5 dana kašnjenja ?

.


Ko god hoce raditi biti cemu bolje vani, ko nece bolje mu je da se uclani u kakvu stranku i ostane.

Tko god hoće raditi biti će mu bolje Doma !
Šta bi dao da se možeš vratiti živjeti Doma ?
[/quote]

Ja sam otišao van i puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunoooooooooooooooo je bolje nego doma.

Žao mi je ovih koji su ostali.


Ko god hoce raditi biti cemu bolje vani, ko nece bolje mu je da se uclani u kakvu stranku i ostane.

Tko god hoće raditi biti će mu bolje Doma !
Šta bi dao da se možeš vratiti živjeti Doma ?
[/quote]

Za tri tjedna u Hrvatskoj cujem vise kuknjave nego za 30 godina u Kanadi. I ta tri tjedna jedva prezivima, a kada bi morao biti tamo citavu godinu poludio bih.

Imam rodjake u Slavoniji. Rodica je otisla u Kanadu prije 30 godina. Radila je svakakve prljave poslove (ciscenje, spremacica u hotelu,..). Cesto po 2 ili 3 posla isti dan. Zrtvovala se za svoju djecu. Njena djeca su zavrsila fakultete, nasla zaposlenje, kupila stanove, ozenila/udala do 25 godine zivota. Njen brat je ostao u Slavoniji. Njegova djeca su isto zavrsila fakultete, razvoze pizzu, zive sa roditeljima iako imaju preko 30 godina.

Dakle dvoje djece oboje zavrsilo Ekonomiju. Jedno u Osjeku, jedno u Torontu. Isto godiste. Ovo iz Toronta je prosle godine zaradilo 90K US dollara, ovo iz Osjeka razvozi pizzu.

Da li bi moja rodica imala bolji zivot da je ostala u Hrvatskoj. Vjerojatno bi. Da li bi njena djeca imala bolji zivot. Vjerojatno ne bi.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Što se ne daju primjeri u novinama i na tv da ima onih koji su se sa zapada vratili u Hrvatsku, jer su shvatili da im je u Hrvatskoj ipak bolje i ljepše.


Što se ne daju primjeri u novinama i na tv da ima onih koji su se sa zapada vratili u Hrvatsku, jer su shvatili da im je u Hrvatskoj ipak bolje i ljepše.

Jer takvi ne postoje.

New Report

Close