Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
DLKV 7,70 6,46 8,18 7,42 7,50 7,74 61.927 459.670,72 11,27%
Parica 23.11.2016.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
25%

Kupuje po nalogu, zbog necijih interesa (sigurno ne udjelicarskih). Pa sve je u ovoj nakaradnoj drzavi i burzi dogovoreno.

Rastimo zajedno…

PersJesus 22.5.2009.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Parica

Kupuje po nalogu, zbog necijih interesa (sigurno ne udjelicarskih).

Zbog kakvih interesa i čijih interesa? Npr.
Parica 23.11.2016.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

PersJesus

Parica

Kupuje po nalogu, zbog necijih interesa (sigurno ne udjelicarskih).

Zbog kakvih interesa i čijih interesa? Npr.

Ne znam, nagadjam, jer zbog rezultata i kvalitete upravljacko-vlasnicke strukture sigurno ne…

Rastimo zajedno…

naimxs 22.1.2019.
Veliki krug prijatelja
Novi korisnik
Slab prosjek ocjena
40%

Pa tko je većinski vlasnik Dalekovoda?

Konsolidator. A tko je vlasnik Konsolidatora? Dalmarina i Inspire investments? A tko upravlja konsolidatorom?

Fabris Peruško, Hrvoje Habuš i Dinko Novoselec. Zanemarimo na čas Peruška i Habuša, odakle dolazi Dinko Novoselec?

Vaš link … [google.com]

A odakle su došli Miler i Brborović?

Vaš link … [otpinvest.hr]

I sad neka netko ustvrdi da se oni uopće ne poznaju? A fondovi im drze DLKV bond(ove) i dionice. I stječu ih…. po potrebi. Ja zaista neću i ne mogu ništa tvrditi, al zaista bi bilo čudno da se ovi ljudi nisu nikad sreli u životu i da se ne poznaju. I da je sve kao slučajno, kako to i inače je.

Zadnja izmjena: naimxs (10.3.2019. 9:45)
MartinM 23.1.2019.
Srednji krug prijatelja
Novi korisnik
33%

Vidi, vidi.

Pa ja nisam znao da je Fabris Peruško tamo. Pa da, Dalmarina je u vlasništvu Agrokora 80% i Zagreb-Montaža grupe, al obzirom da je ona vlasnik 33% Konsolidatora i Konsolidator je kao povezana pravna osoba pod izvanrednom upravom Agrokora?!

Defacto je i Dalekovod pod izvanrednom upravom jer ima većinskog vlasnika pod izvanrednom upravom, iako je u samom Konsolidatoru zapravo Agrokor preko Dalmarine manjinski dionicar. To je maslo Vrdoljaka i njegovih amandmana na Zakon o izvanrednoj upravi u Saboru. I naravno u režiji vladajućih i aktualne vlasti.

Svašta.

matovilka 2.1.2007.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
60%

naimxs

Konsolidator. A tko je vlasnik Konsolidatora? Dalmarina i Inspire investments? A tko upravlja konsolidatorom?

Fabris Peruško, Hrvoje Habuš i Dinko Novoselec. Zanemarimo na čas Peruška i Habuša, odakle dolazi Dinko Novoselec?

Vaš link … [google.com]

I sad neka netko ustvrdi da se oni uopće ne poznaju? A fondovi im drze DLKV bond(ove) i dionice. I stječu ih…. po potrebi. Ja zaista neću i ne mogu ništa tvrditi, al zaista bi bilo čudno da se ovi ljudi nisu nikad sreli u životu i da se ne poznaju. I da je sve kao slučajno, kako to i inače je.

Je li to znači da otp ulaže temeljem dobro provjerenih izvora? Iz prva ruke. A u Zagrebu, u financiskim krugovima, tke se ne zna? Nije to velika varoš. Zadnja izmjena: matovilka (13.3.2019. 9:28)
naimxs 22.1.2019.
Veliki krug prijatelja
Novi korisnik
Slab prosjek ocjena
-

matovilka

naimxs

Vaš link … [google.com]

Je li to znači da otp ulaže temeljem dobro provjerenih izvora? Iz prva ruke. A u Zagrebu, u financiskim krugovima, tke se ne zna? Nije to velika varoš.

Ne znam ja što to znači, ja nisam istražitelj.

Time neka se bavi regulator i druge osobe kojima je to u nadležnosti, to zaista nije moj posao.

Nismo pali s Marsa, svi imamo dostupne knjige dionica i sudske registre, nije baš toliki problem “zbrojiti 2 i 2”.

Zadnja izmjena: naimxs (13.3.2019. 9:33)
BudFox 14.3.2019.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Novi korisnik
54%

OTP nastavlja skupljanje dionica, a ICF skuplja obveznicu i vec su na skoro 25%.

Ne treba zaboraviti da je OTP 4. banka po velicini u Hrvatskoj (kupili Splitsku) i da su iz Dalekovoda nedavno objavili da dogovaraju refinanciranje preostalih dugova Dalekovoda iz PSN, a koliko znam pola duga su vec vratili.

BudFox 14.3.2019.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Novi korisnik
-

Danas je zabava na OPTE, a uskoro će se preliti i na neke druge dionice, a između ostalih i DLKV

bug0 12.11.2018.
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
25%

A u petak je nova ocjena investicijskog rejtinga HR, sad je samo pitanje jesu li dosta pokupovali po dnu pa da ga promjene…ili ce jos ostaviti da se tavori ……. budemo pametniji u petak, iako nam to nista nece pomoci u HR mi se cini

A valjda ce i vlada rjesiti nesto sa uljanikom, iako neznam sta se tu moze dobro rjesiti, oni su u stanju samo zeznuti

kvart99 31.10.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
50%

Evo opet se fino manipulira stavljanjem naloga za vrijeme trajanje drazbe……..ukoliko se, naravno, ne povuku do 12:10

rambo_5 3.4.2017.
Dobar prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
44%

Knjigovodstvena vrijednost firme vam je trenutno oko 5.70 Kn, pod uvjetom da više ne generiraju gubitke (a generiraju). I to je optimistična pretpostavka, ako je sve u knjigama čisto. A s obzirom na gomilanje gubitaka, za neki ozbiljniji zaokret u poslovanju će trebati ozbiljno vrijeme što znači JOŠ nižu cijenu dionice. 7.00 je debelo previše u ovom trenutku - 4.5 - 5.0 bi bilo realno…

matovilka 2.1.2007.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
25%

ovdje mentalitet knjigovođe lako može omanuti jer je firma na prekretnici

bug0 12.11.2018.
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
20%

rambo_5

Knjigovodstvena vrijednost firme vam je trenutno oko 5.70 Kn, pod uvjetom da više ne generiraju gubitke (a generiraju). I to je optimistična pretpostavka, ako je sve u knjigama čisto. A s obzirom na gomilanje gubitaka, za neki ozbiljniji zaokret u poslovanju će trebati ozbiljno vrijeme što znači JOŠ nižu cijenu dionice. 7.00 je debelo previše u ovom trenutku - 4.5 - 5.0 bi bilo realno…

A cuj, mozemo mi tu piskarati koliko vrijedi ili ne,,, ali ovisi koliko su drugi spremi platiti ili ne….. uglavnom poklopili moj nalog sad vidim kad je zaronilo… a jbga, budemo vidjeli jel to dobro ili lose,, da vidimo sta ce sutra reci za rejting drzave.. mozda budemo pametniji, sto cisto sumljam :))

Zadnja izmjena: bug0 (21.3.2019. 12:48)
matovilka 2.1.2007.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

braćo mila nema više utiho

rambo_5 3.4.2017.
Dobar prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
50%

Sad će vam za male novce napumpati cijenu 50% gore da prihvatite novu realnost i onda laganini istresati malo po malo sljedećih mjesec dana do nove prilike. Omjer uloženo - zarađeno samo takav. A trpaju vam 50% precijenjene papire cijelo vrijeme. Ko voli nek izvoli…

Posejdon 7.6.2006.
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
44%

Nekome se žuri imati ove, kako netko kaže, precijenjene papiriće.

Zadnja izmjena: Posejdon (21.3.2019. 13:09)

La vita e bella!

avax10 19.11.2006.
Dugotrajni korisnik
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
50%

Poštovani,
Prema našim saznanjima, Sukladno čl. 247. Pravila Zagrebačke burze, nisu nam poznate nikakve
nove okolnosti ili činjenice, a koje utječu ili bi mogle utjecati na cijenu financijskog instrumenta
uvrštenog na uređeno tržište, a ne proizlaze iz informacija koje su već ranije u objavama
dostavljene Burzi.

https://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/mw758b0zv5FCW0Lxo1CWvw==.pdf [zse.hr]

Zadnja izmjena: avax10 (21.3.2019. 13:20)