Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Srbija (BSE) DJMN (Dijamant a.d. Zrenjanin)
Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
DJMN 38.000,00 38.000,00 38.000,00 38.000,00 35.007,00 40.999,00 2 76.000,00 -1,30%
makmik 12.6.2008.
-

Akcionarsko društvo za proizvodnju ulja, masti i margarina, osnovano 1938. godine u Beogradu, od 1941. deluje u Zrenjaninu. Od 2005. godine Dijamant posluje u okviru koncerna Agrokor.

RAZUMIHIN 27.12.2007.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Imaju dobru majonezu

navigare 18.1.2008.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

makmik

Akcionarsko društvo za proizvodnju ulja, masti i margarina, osnovano 1938. godine u Beogradu, od 1941. deluje u Zrenjaninu. Od 2005. godine Dijamant posluje u okviru koncerna Agrokor.

a u agrokoru je ….idem vidjeti

samo što nije…

delboy 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

ovdje se isto očekuje eksplozija nakon krize, tj. već su neki uzeli 100% u par mjeseci - pogledajte grad uostalom….tako ćemo i dalje sve do 80.000 RSD-a. pohlepa nema granica rekoše mi moji kolege u HŽ-u…

…povijest se ponavlja…

Miroic 13.11.2007.
-

delboy

ovdje se isto očekuje eksplozija nakon krize, tj. već su neki uzeli 100% u par mjeseci - pogledajte grad uostalom….tako ćemo i dalje sve do 80.000 RSD-a. pohlepa nema granica rekoše mi moji kolege u HŽ-u…

Neznam koji je k…. ovima u Zb aktivu jedna im od glavni dionica u portfelju a nema trgovine danima Cijena niska a Beleks otišao 100% gore Naše novce gura u Todorićeve firme kod nas a i sa on strane granice te još i obaveznice agrokora Tu bi trebao neko debelo odgovarat Pozivam udjelničare iz Zb aktiva da zovu upravu i traže Mateka i ukažu mu na ove stvari gore navedene Ja pričao s njim a čovjeku neugodno i čudi se kako se sve zna Zovite svi da mu bude više neugodno pa se možda nešto pomakne
delboy 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

ako su ovdje neka čekaju. cijena će sigurno gore. ipak je ovo todex-firma.

…povijest se ponavlja…

bankrotman 14.1.2009.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

imam djmn ,fundamentalno jaka dionica,bez brige za tu dionicu,malo je nelikvidna ali sigurno vrijedi puno vise…pecam je stalno po malo i skupljam…u slijedecem valu bit ce barem 50 % veca cjena..samo dionica za dugorocne investitore…ali zicer…

Miroic 13.11.2007.
-

bankrotman

imam djmn ,fundamentalno jaka dionica,bez brige za tu dionicu,malo je nelikvidna ali sigurno vrijedi puno vise…pecam je stalno po malo i skupljam…u slijedecem valu bit ce barem 50 % veca cjena..samo dionica za dugorocne investitore…ali zicer…

Daj kolega malo ga dignite sve išlo gore samo on ne
bankrotman 14.1.2009.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Miroic

bankrotman

pomalo kolega,samo pecaj u tisini ako imas ješke.ako nemas prodaj nesto.on sigurno vrijedi min 20000.znaci zicer 50% zarade.
Miroic 13.11.2007.
-

bankrotman

Miroic

bankrotman

pomalo kolega,samo pecaj u tisini ako imas ješke.ako nemas prodaj nesto.on sigurno vrijedi min 20000.znaci zicer 50% zarade.

Izgleda Zb aktiv opet spušta vrijednost fonda sa dijamantom sa par kuna Pad 10% dijamanta spušta cijenu fonda od 0,50%
Miroic 13.11.2007.
-

Miroic

bankrotman

Miroic

bankrotman

Izgleda Zb aktiv opet spušta vrijednost fonda sa dijamantom sa par kuna Pad 10% dijamanta spušta cijenu fonda od 0,50%

Može li neko stavit kupnju i prodaju za ovu dionicu
Miroic 13.11.2007.
-

Miroic

Miroic

bankrotman

Miroic

bankrotman

Može li neko stavit kupnju i prodaju za ovu dionicu

delboy 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

ovim čudom se i dalje trguje. nevjerojatno. agrokor još otkupljuje preostale dionice , to je očito.

…povijest se ponavlja…