‘Djeco, učite strane jezike i bježite glavom bez obzira’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Djeco, učite strane jezike i bježite glavom bez obzira’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

E da ona barem hoće pobijeći, ali ništa od toga. Neće ljevičarka sa državne sise samo tako…

Kupujmo hrvatsko!

ovakva njezina izjava, u kontekstu funkcije dužnosti koju obnaša, je u rangu nacionalne izdaje i trebalo bi joj doživotno zabraniti rad u bilo kojoj javnoj i državnoj službi!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Hahaha, bogami u Hrvatskoj nikad dosadno. Naravno, uvijek je lako tuđu djecu slati u tuđinu…

Zašto ona ne ode iz Hrvatske?


Zašto ona ne ode iz Hrvatske?

otišla bi ona kad bi mogla, ali vezala se lancem za fotelju pa ne može

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

ovoga ima vjerojatno samo u Hrvatskoj !
i ona je “branila ” dicu ?


Zašto ona ne ode iz Hrvatske?

Pretpostavljam da nije uspjela savladat strane jezike 🙂

pametna žena, dala je pametan i realan savjet.

Strava od izjave, a koja oholost, kao da je došla s instituta Max Planck!

nažalost ovakve ogorčene žene za par godina opet u državnom sedlu…

Ova jadnica je toliko isfrustrirana gubljenjem fotelje da bi se čovjek nad njom rasplakao.
Da je barem nešto naučila raditi u životu možda bi preko grane našla neki posao.


ovakva njezina izjava, u kontekstu funkcije dužnosti koju obnaša, je u rangu nacionalne izdaje i trebalo bi joj doživotno zabraniti rad u bilo kojoj javnoj i državnoj službi!

Pitati ću te za 20-30 godina da li ti je žao što nisi poslušao njezin savjet kad budeš u penziji i skupljao plastične boce po kontejnerima…..


ovakva njezina izjava, u kontekstu funkcije dužnosti koju obnaša, je u rangu nacionalne izdaje i trebalo bi joj doživotno zabraniti rad u bilo kojoj javnoj i državnoj službi!

Točno tako. Baš sam tako napiao na jednom drugom portalu.
Raditi protiv državnih interesa a pritom još i obavljati državnu funkciju je na razini izdaje.
Ali policija i DORH kao da ne postoje.

Hrvati su neuki i nesposobni.

Mislim da policija postoji a ovo DORH ne znam sta je tocno.
Ako postoji drzavni odvjetnik onda bi on po slizvenoj duznosti trebao poduzeti pravne radnje protiv osoba koje blate RH medjutim kao sto vidimo nije poduzeo. Mislim…on isto prima placu od te opljackane ponizene napacene RH ali ne poduzima nista….
Mozes ti npr podnijeti prijavu protiv ove smijenjene pa cemo vidjeti da li ce drzavni odcjetnik nesto poduzeti.


[Točno tako. Baš sam tako napiao na jednom drugom portalu.
Raditi protiv državnih interesa a pritom još i obavljati državnu funkciju je na razini izdaje.
Ali policija i DORH kao da ne postoje.

Ustav RH

Članak 38.
(1) Jamči se sloboda mišljenja i izražavanja misli.
(2) Sloboda izražavanja misli obuhvaća osobito slobodu tiska i drugih sredstava priopćavanja,
slobodu govora i javnog nastupa i slobodno osnivanje svih ustanova javnog priopćavanja.
(3) Zabranjuje se cenzura. Novinari imaju pravo na slobodu izvještavanja i pristupa informaciji……..
…….

New Report

Close