DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hello svima -što mislite o Diokiju i njegovoj volatilnosti -sa 70 na 215, evo jutros ga nema na prodaji

[color=blue][i]Sreća prati odvažne[i][/i][/i];

Valjalo bih njih upitati. Kad bi nam to PD učinio… :-)))

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

SA ZADNJE SKUPŠTINE DIONIČKOG DRUŠTVA DIOKI

GLAVNA SKUPŠTINA
dioničkog društva DIOKI, Zagreb, Žitnjak b.b., koja će se održati 30. 6. 2005. u 13.30 sati, u sjedištu Društva, Zagreb, Žitnjak b.b., u poslovnoj zgradi Društva, IV. kat, velika dvorana.
Za Glavnu skupštinu utvrđuje se
Dnevni red:
1. Otvaranje Glavne skupštine i utvrđivanje kvoruma
2. Financijska izvješća Društva za poslovnu 2004. godinu, izvješće o stanju Društva i izvješće o obavljenoj reviziji poslovanja Društva u 2004. godini od strane revizorske tvrtke PricewaterhouseCoopers d.o.o.
3. Izvješće Nadzornog odbora Društva o obav­ljenom nadzoru vođenja poslova Društva u 2004. godini
4. Donošenje odluke o pokriću gubitka ostvarenog u poslovanju 2004. godine
5. Donošenje odluke o davanju razrješnice Upravi Društva za vođenje poslovanja u 2004. godini
6. Donošenje odluke o davanju razrješnice članovima Nadzornog odbora Društva za nadzor poslovanja u 2004. godini
7. Donošenje odluke o visini naknade članovima Nadzornog odbora Društva
8. Donošenje odluke o imenovanju revizora Društva za 2005. godinu.
Uprava i Nadzorni odbor predlažu Glavnoj skupštini donošenje sljedećih odluka:
Ad 3. Prihvaća se izvješće Nadzornog odbora Društva o obavljenom nadzoru vođenja pos­lova Društva u 2004. godini.
Ad 4. Prihvaća se odluka kojom se gubitak iskazan u 2004. godini u iznosu 22.198.331,61 kuna prenosi u iduću poslovnu godinu.

Prebačeno iz teme „dioki“ koja je obrisana:

03.03.2006. 12:55, davor0000:
molim mišljenje o ovoj dionici!

03.03.2006. 15:12, vedran1:
ja ne bih

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Dioki na zatvaranju cca 240 kuna…..Netko nemilice kupuje sve što se stavi na prodaju. Bit će da netko nešto zna što mi drugi ne znamo. A radnici samo prodaju, umjesto da drže. Onda će plakati opet kako su bili prevareni u privatizaciji jer im nitko nije rekao koliko im vrijedi firma. Nek prodaju, a marljive ručice sve prikupljaju što se ponudi. ***obrisano***

...povijest se ponavlja...

Stvarno i mene čudi takva volatilnost? Istina očekivanja mogu raditi svašta ali to je budučnost i to dalja. Sa 300 kn padne na 115 pa narast na 240 i sve to u cca 2 mjeseca! To je smiješno ali i viđeno.
Imateljima DIOKI-a se ispričavam, samo takva promjena…
Inače DIOK-i mi je bila najveća pogreška od kada se bavim ovim poslom (dragoj osobi sam savjetovao da izađe na 120 pa da kasnije dokupi – katastrofa!).
Bez obzira, svaka čast zaposlenicima što se drže zajedno.

Zaposlenici baš ne daju jako ispod cijene. Svaka čast na informiranosti. Malo ih je dalo ispod 100 kuna, a najviše će ih prodavati tek iznad 300 kuna. To im je pametan potez. Radnici u drugim firmama bi se mogli ugledati na njih a ne trčati prodati jednu (da jednu) dionicu odmah čim je dobiju….

...povijest se ponavlja...

Je, svaka čast radnicima. Nisu guske u magli. Dobro se još i drže obzirom na slasti koje dionice pružaju. 250 je po meni fer cijena obzirom na sve okolnosti (neki su je uzimali i po 310 kuna). A zanima me baš tko ju masovno kupuje. ako netko zna nek podjeli sa nama jer ovo je interesantna dionica za srednjeročno ulaganje.

Navodno su u Dioki prije upisa dionica stigli dečki iz “Rast” vrijednosnica i obradili ljude da preko njih prodaju (a oni već znaju kome će utopit). Ipak je plin energent budućnosti, zar ne?

...povijest se ponavlja...

Može mi netko reći prosječni P/E za kompanije iz ove branše? Ova regija i šire. Pozdrav i sretan Uskrs!

Je li itko računao knjigovodstvenu vrijednost Diokija? Ako je, nek ovdje napiše da se ne moramo mučit po ovom predivnom vremenu[smiley1]

Čini mi se da imamo novog na top 10 ili nisam dobro gledao prošli tjedan:

Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira diok-R-A
Stanje na dan: 21.04.2006

Naziv vlasnika računa Mjesto
DIOKI HOLDING AG ZAGREB, HRVATSKA
JEŽIĆ ROBERT ZUG, ŠVICARSKA
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU ZAGREB, HRVATSKA
FILIPOVIĆ MARIJAN HRIB, HRVATSKA
PERC MARIJA ZAGREB, HRVATSKA
RUBA IGOR PULA, HRVATSKA
SEVER DRAGO DONJI KRALJEVEC, HRVATSKA
GRAH METOD ČERNELAVCI, SLOVENIJA
Skrbnički račun:
CENTAR BANKA D.D. ZAGREB, HRVATSKA
TO ONE BROKERI D.O.O./MELITA BOŽIĆ ZAGREB, HRVATSKA

Ima li netko komentara?

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]

Imam ja. Tamo gdje se Melita Božić pojavi nastaje pravi lom u zelenoj boji. Bila je ta žena u mnogim dionicama. Ma nema straha kod diokija tko ga ima. Pogotovo dok su ovakve cijene nafte i dok su oni vlasnici Dine-omišalj. Samo ni diokija ne primjećuju mnogi, nego daju oglase po novinama ne bi li im radnici štogod prodali. Pa nisu baš radnici tako glupi kao u nekoj tamo tvornici duhana (ne znam u kojoj).

...povijest se ponavlja...


Imam ja. Tamo gdje se Melita Božić pojavi nastaje pravi lom u zelenoj boji. Bila je ta žena u mnogim dionicama. Ma nema straha kod diokija tko ga ima. Pogotovo dok su ovakve cijene nafte i dok su oni vlasnici Dine-omišalj. Samo ni diokija ne primjećuju mnogi, nego daju oglase po novinama ne bi li im radnici štogod prodali. Pa nisu baš radnici tako glupi kao u nekoj tamo tvornici duhana (ne znam u kojoj).

To nije žena već vođeni portfelj kojim upravlja broker (možda čak ima bradu i brkove).

New Report

Close